Chyžná do 5 hviezdičkového hotela v meste Naturns pri Merane v Taliansku.

Letná sezóna
Chyžná
Netto: 2000€ Netto
Naturns, Autonómna provincia Bolzano - Horná Adiža, Taliansko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme chyžnú do 5 hviezdičkového hotela v Taliansku v Naturns pri Merane na dokončenie sezóny do konca novembra. Hotel je otvorený 11 mesiacov v roku. 
-Nástup: čím skôr
-Plat 2000€ Netto/mesiac, plus dohoda podľa kvalifikácie a skúseností
Pracovná náplň: čistiace a upratovacie práce vo verejných priestoroch, upratovanie hotelových izieb, skladanie a žehlenie posteľnej bielizne, dodržiavanie hygienických predpisov
-ubytovanie vedľa hotela v apartmánoch v jednolôžkových izbách zdarma, strava zdarma
-Pracovná doba - 5 1/2 dňa v týždni cca.8,5 hodín denne
-Nemecký jazyk na úrovni B1-B2

 

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom s fotografiou) na e-mail: hr.pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. čísle: +421 910 211 020.

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1 - B2
Typ pracovnej ponuky
Letná sezóna
Pozícia Chyžná
Plat netto 2000€ Netto
Miesto výkonu práce Naturns, Autonómna provincia Bolzano - Horná Adiža, Taliansko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.