1 pomocník na stavbe v meste Bad Liebenzell neďaleko Štuttgartu v Nemecku

Na dobu neurčitú
Stavebné práce
Netto: 1800€
Bad Liebenzell, Nemecko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 pomocníka na stavbe v meste Bad Liebenzell neďaleko Štuttgartu v Nemecku na celoročnú prácu. Zmluva priamo so zamestnávateľom. 
-Nástup: 19.4.2022
-pracovná doba 5 dní v týždni/8 - 9 hodín denne
Plat: 1800 € Netto/mesiac, neskôr možnosť navýšenia mzdy
Ubytovanie vzdialené 5 - 10 km od práce
Strava nie je zabezpečená
Úroveň jazyka: Nemecký jazyk  na úrovni A2 (dorozumieť sa) alebo anglický jazyk A2
-požadované predchádzajúce pracovné skúsenosti  sú vítané
-fyzická zdatnosť a chuť pracovať s drevom 
-tímová spolupráca, presnosť, čistota a priateľskosť
-pracovné oblečenie si zamestnanec musí zabezpečiť sám

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom) s fotografiou na e-maily: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com aelbo nás kontaktujte na tel. číslach: +421 910 211 020, +421 948 960 468

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk, Anglický jazyk A2
Typ pracovnej ponuky
Na dobu neurčitú
Pozícia Stavebné práce
Plat netto 1800€
Miesto výkonu práce Bad Liebenzell, Nemecko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.