2 čašníčky s inkasom do hotela s wellnessom, reštauráciou a kaviarňou v meste Graun im Vinschgau v južnom Tirolsku v Taliansku

Letná sezóna
Čašník
Netto: 1800 - 1900€ Netto
Graun im Vinschgau, Autonómna provincia Bolzano - Horná Adiža, Taliansko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 2 čašníčky s inkasom do hotela s wellnessom, reštauráciou a kaviarňou v meste Graun im Vinschgau v južnom Tirolsku v Taliansku. Jedná sa o sezónnu prácu do konca októbra 2022. Po vzájomnej spokojnosti možnosť pokračovania celoročne.
Zmluva priamo so zamestnávateľom. Hotel má kapacitu 50 postelí,  s miestami na sedenie v reštaurácii, kaviarni a na letnej terase do 70 osôb. 
-Nástup: 15.05.
Plat: 1500 Eur Netto/mesiac 
S nadčasmi cca 1600 - 1700 Eur + 13. a 14. plat a dovolenka vyplácané na konci sezóny; (mesačná čistá mzda 1800-1900 Eur) 
Pracovná doba: 6 dní/9 hodín týždenne, vrátane pauzy (Zimmerstunde)
Ubytovanie je poskytované v hoteli v jednolôžkových izbách s kúpeľňou, WC, TV, WIFI (platí sa na začiatku kaucia 200€ pre prípadné škody, ktorá sa vracajú na konci sezóny naspäť)  a strava zadarmo
Požiadavky na zamestnanca:
Čašníčka s inkasom- obsluha hostí, prijímanie objednávok a zúčtovanie, roznášanie jedál a minutiek, nápojov, príprava nápojov, práca na zmeny (ranná a poobedňajšia, večerná)
Úroveň jazyka: 
Čašníčka - Nemecký jazyk na úrovni B1-B2 (stredná až dobrá  znalosť),  taliansky jazyk výhodou   
Ďalšie požiadavky:                         
-predchádzajúce pracovné skúsenosti v hotelierstve na požadovaných pozíciách, ukončené vzdelanie hotelového zamerania výhodou, nie podmienkou  
-tímová práca, komunikácia, organizačný talent a priateľskosť
-priniesť si čierne nohavice alebo sukňu, bielu blúzku/košeľu a čierne topánky. Počas sviatkov a víkendov zamestnávateľ poskytuje  dirndle (kroje) zamestnankyniam.

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom) s fotografiou na e-mailové adresy: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás neváhajte kontaktovať na tel. číslach: +421 910 211 020, +421 948 960 468 

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk na úrovni B1 a taliansky jazyk A2 výhodou
Typ pracovnej ponuky
Letná sezóna
Pozícia Čašník
Plat netto 1800 - 1900€ Netto
Miesto výkonu práce Graun im Vinschgau, Autonómna provincia Bolzano - Horná Adiža, Taliansko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín