1 upratovacia/pomocná sila v kuchyni v jednej osobe do hotela v meste Mauterndorf v Salzburskom regióne v Rakúsku

Na dobu neurčitú
Chyžná
Netto: 1400 €
Mauterndorf, Rakúsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 upratovaciu/pomocnú silu v kuchyni v jednej osobe (ženu) do hotela v meste Mauterndorf v Salzburskom regióne v Rakúsku. Pracovná ponuka je na TPP. Zmluva priamo s hotelom.

-Nástup: čím skôr
-Pracuje sa 6 dní týždenne. Prac. doba začína od 07:00 do 14:00 hod, vrátene 30 minútovej pauzy, poobede od 14:00 do 17:00 hod. je voľno, a večer začína smena od 17.00 do 20:00 hod. 
Ubytovanie a strava je zdarma. Ubytovanie je poskytované pre personál vedľa hotela v penzióne, v izbách s balkónmi, so sprchou a WC, WIFI a TV k dispozícii, so spoločnou kuchyňou. 

Platové podmienky:
 -od 1400€ Netto/mesiac
-Náplň práce: 
-príprava bufetových stolov na raňajky, pomoc pri príprave servisu na obedy a večere, umývanie riadu v kuchyni, upratovanie izieb,  prezliekanie bielizne, upratovanie priestorov v interiéri, pranie, sušenie a skladanie uterákov

Požiadavky na zamestnanca: 
- je potrebné si priniesť čierne nohavice a čierne protišmykové topánky 
-tímová spolupráca, spoľahlivosť, flexibilita, čistota a chuť pracovať.
Jazykové znalosti z nemeckého jazyka na úrovni minimálne A2 (dohovoriť sa a porozumieť)

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom) s fotografiou na e-maily: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. číslach: +421 910 211 020, +421 948 960 468

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk A2, B1-B2
Typ pracovnej ponuky
Na dobu neurčitú
Pozícia Chyžná
Plat netto 1400 €
Miesto výkonu práce Mauterndorf, Rakúsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín