2 čašníci/-ky bez inkasa na horskú chatu v Bad Kleinkirchheim v Rakúsku

Zimná sezóna
Čašník
Netto: 1500 €
Bad Kleinkirchheim, Rakúsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 2 čašníkov/-ky bez inkasa na horskú chatu v Bad Kleinkirchheim v Rakúsku.
Sezónna práca do konca apríla 2022. Zmluva s rakúskym zamestnávateľom.
-Nástup: ihneď
-pracovná doba: 6 dní/48 hodín týždenne
-pracuje sa od rána do poobedia, s prestávkou na obed
Pracovná náplň: 
-roznášanie jedál a nápojov
Platové podmienky: 
1499€ Netto/mesiac
-13. a 14. plat 
-nadčasy preplácané alebo kompenzované voľnom
Ubytovanie v dome pre personál v jednolôžkových izbách s Wifi za poplatok 50 Eur/mesačne. Strava aj počas voľných dní zadarmo.
Úroveň jazyka: nemecký jazyk A2,B1 - B2

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom) s fotografiou na e-maily: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com aelbo nás kontaktujte na tel. číslach: +421 910 211 020, +421 948 960 468

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1-B2
Typ pracovnej ponuky
Zimná sezóna
Pozícia Čašník
Plat netto 1500 €
Miesto výkonu práce Bad Kleinkirchheim, Rakúsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín