3 chyžné a 3 raňajkoví čašníci v mestečku Cuxhaven v Nemecku

Letná sezóna
Čašník
Brutto: 1800 Eur
Cuxhaven, Nemecko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 3 chyžné a 3 raňajkových čašníkov v mestečku Cuxhaven v Nemecku. Jeden hotel disponuje 22 izbami, reštauráciou pre 60 hostí a druhý hotel má kapacitu 17 izieb a reštauráciu pre 30 hostí. Jedná sa buď o sezónnu prácu do októbra. Zmluva priamo so zamestnávateľom. Páry sú vítané.
-Nástup: 1.8.2022
Plat: 1800 Brutto/mesiac
Pracovná doba: 
5 - 6 dní/ 6- 8 hodín
Ubytovanie je 10 km od hotela v jednolôžkových alebo dvojlôžkových izbách za poplatok 250 Eur/osobu. Zamestnávateľ poskytuje zamestnancom firemné vozidlo na prepravu do práce. Zamestnávateľ poskytuje zamestnancom raňajky počas práce zadarmo.
Požiadavky na zamestnanca:
- pomocné práce v reštaurácii pri raňajkovom bufete
- upratovanie izieb, spoločných priestorov a reštaurácie
Úroveň jazyka: 
Raňajkový čašník: Nemecký jazyk B1
Chyžná: Nemecký jazyk na úrovni A1 - A2
Ďalšie požiadavky:                        
-tímová práca, komunikácia, flexibilita, ústretovosť
Ďalšie požiadavky: 
- oblečenie čiastočne zabezpečuje zamestnávateľ. Zamestnanec si musí sám zabezpečiť čierne topánky a nohavice
- zamestnanci môžu používať bazén v hoteli a dostanú voľné vstupy na všetky pláže na okolí

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom) s fotografiou na e-maily: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. číslach: +421 910 211 020, +421 948 960 468

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk A1 - A2, B1
Typ pracovnej ponuky
Letná sezóna
Pozícia Čašník
Plat brutto 1800 Eur
Miesto výkonu práce Cuxhaven, Nemecko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín