Pomocná sila v kuchyni do hotela s reštauráciou v meste Matrei v južnom Tirolsku v Rakúsku

Letná sezóna
Pomocná pracovná sila
Netto: 1600 EUR
Matrei, Rakúsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme pomocnú silu v kuchyni do hotela s reštauráciou v meste Matrei v južnom Tirolsku v Rakúsku na sezónnu prácu od ihneď do októbra. 

-Nástup: čím skôr
-Ubytovanie a strava zdarma, ubytovanie pre personál je vzdialené cca. 100 metrov od hotela
-Pracovná doba je 45 hodín týždenne
-Plat od 1600€, v závislostí od kvalifikácie, praxe 
Požiadavky na zamestnanca: 
-Nemecký jazyk na úrovni A2 (dorozumieť sa)
-tímová spolupráca a spoľahlivosť
Náplň práce
-pomocné práce v kuchyni pri kuchárovi, pomoc pri čistení zeleniny, príprave šalátov a dezertov, umývanie riadov, upratovanie kuchyne
Je potrebné si priniesť protišmykové topánky, pohodlné oblečenie do kuchyne (biele tričko a nohavice)

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis v nemeckom jazyku (v prípade Vášho súhlasu) s fotografiou na e-mail: hr.pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. čísle: 0910 211 020.

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk A2
Typ pracovnej ponuky
Letná sezóna
Pozícia Pomocná pracovná sila
Plat netto 1600 EUR
Doplnkový plat možná dohoda podľa praxe a skúseností
Miesto výkonu práce Matrei, Rakúsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.