Barmanka do koktailového baru v meste Ilanz v kantóne Graubünden vo Švajčiarsku.

Zimná sezóna
Barman
Netto: 2800 - 3000 CHF
Ilanz, Švajčiarsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 barmanku do koktailového baru v meste Ilanz v kantóne Graubünden vo Švajčiarsku. Jedná sa o sezónnu prácu.  Zmluva priamo so zamestnávateľom.

Požiadavka zamestnávateľa: Uchádzači len zaočkovaní albo prekonaní max. do 180 dní!!!
-Nástup: ihneď
-Platové podmienky: 
Po odpočítaní nákladov na ubytovanie a stravu 
 - 2800 CHF Netto (vek nad 25) - 3000 CHF Netto/mesiac ( vek do 25) + prepitné (200-300 CHF)
5 CHF z prepitného sa dáva pomocníkom, ktorí pomáhajú v bare 
Pracovná doba: 5 dní v týždni, 43,5 hodín týždenne 
Ubytovanie v hoteli v jednolôžkových izbách alebo v penzióne pre zamestnancov (so spoločnou kuchyňou, kúpeľňou a WC, WIFI, TV), ktorý je vzdialený 100 m od hotela a nachádza sa priamo nad barom  a strava poskytovaná zamestnávateľom strhávaná z hrubej mzdy (ubytovanie 420 CHF, strava 400 CHF) 
Požiadavky na zamestnancov:
-barmanka-predchádzajúca prax a skúsenosti pri bare, pri príprave miešaných drinkov v gastronómii
-komunikatívnosť, precíznosť, prax s pokladňou, bar má počas sezóny vysokú návštevnosť 
- Nemecký jazyk na úrovni B2 (komunikatívna nemčina), anglický jazyk zamestnávateľ neakceptuje

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom s fotografiou) na e-mail: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. čísle: +421 910 211 020, +421 948 960 468 

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1 - B2
Typ pracovnej ponuky
Zimná sezóna
Pozícia Barman
Plat netto 2800 - 3000 CHF
Doplnkový plat prepitné 200-300 CHF
Miesto výkonu práce Ilanz, Švajčiarsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.