1 čašník/čka s inkasom do hotela v meste Sachseln neďaleko Luzernu vo Švajčiarsku

Letná sezóna
Čašník
Brutto: 3500 - 4200 CHF/Brutto
Sachseln, Švajčiarsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 čašníka/čku s inkasom do hotela s 23 izbami a s reštauráciou pre 50 hostí v meste Sachseln, v kantóne Obwalden neďaleko Luzernu vo Švajčiarsku.
Sezónna práca do konca októbra, neskôr možnosť pokračovať celoročne.
Nástup: čím skôr
Mzda:
Plat: 3500 - 4200 CHF/Brutto podľa skúseností a vyučenia
Ubytovanie nie je poskytované, je potrebné si nájsť ubytovanie. Za stravu si účtujú poplatok 250 CHF
-Pracovná doba 5 dní/43,5 hod. týždeň 
Úroveň jazyka:
- Nemecký jazyk B1 - B2

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom) s fotografiou na e-maily: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. číslach: +421 910 211 020, +421 948 960 468 

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1 - B2
Typ pracovnej ponuky
Letná sezóna
Pozícia Čašník
Plat brutto 3500 - 4200 CHF/Brutto
Miesto výkonu práce Sachseln, Švajčiarsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín