1 recepčná/-ý  a 2 čašníci/-čky s inkasom do ****hotela v meste Leipzig v Nemecku.

Zimná sezóna
Čašník
Brutto: 1850 €
Leipzig, Nemecko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 recepčnú/-ého  a 2 čašníkov/-čky s inkasom do 4*hotela v meste Leipzig v Nemecku. Hotel s wellnessom a fittness centrom disponuje 76 izbami a reštaurácia  s kapacitou cca. pre 90 ľudí + Lounge/Bar
Sezónna práca do konca marca 2022
Pracovná zmluva priamo so zamestnávateľom Páry sú vítané.

Zamestnávateľ uprednostňuje uchádzačov zaočkovaných alebo prekonaných max. do 180 dní. Nezaočkovaní sa musia pravidelne testovať pcr testami pred príchodom do zamestnania na vlastné náklady.

Nástup: ihneď
-Pracuje sa 5 dní v týždni/8 hodín denne + pauza 30 minút
Ubytovanie je poskytované pre personál v hoteli pre v dvojlôžkovej izbe (so sprchou, WC, WIFI) a strava (raňajky+večera) zdarma

Platové podmienky:
 1850€ Brutto/mesiac, v závislosti od praxe a skúseností
Prac. doba: práca na zmeny
-Náplň práce:
recepčná/ý - starostlivosť o pridelených hostí, check-in a check-out, vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie, administratíva, práca s finančnou hotovosťou a hotelovým systémom
čašník/-čka s inkasom - obsluha zákazníkov Á la Cárte (6 chodové menu), prijímanie a skasírovanie objednávok, servis pri firemných oslavách a iných podujatiach, príprava nápojov, práca za barom
Úroveň jazyka:
recepčná/ý - nemecký jazyk B2  (lepšia komunikatívna znalosť,  slovom aj písmom) , anglický jazyk B1 (výhodou, nie podmienkou)
čašník/-čka s inkasom - nemecký jazyk minimálne na úrovni B1 (komunikatívna znalosť)
-Požiadavky na zamestnancov:
-prax minimálne jednu sezónu v zahraničí v hoteloch na požadovaných pozíciách
-tímová spolupráca, spoľahlivosť, flexibilita, chuť pracovať
Je potrebné si doniesť čierne nohavice/sukňu, bielu košeľu/blúzku, obuv čiernej farby

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom s fotografiou) na e-mail: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. čísle: +421 910 211 020, +421 948 960 468

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1-B2 a Anglický jazyk B1
Typ pracovnej ponuky
Pozícia Čašník
Plat brutto 1850 €
Miesto výkonu práce Leipzig, Nemecko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Good Personnel

Testovacia ulica 159

Mesto

001 02