2 Allrounderky (ženy) do  3 hviezdičkového hotela v mestečku Meran v Taliansku

Letná sezóna
Chyžná
Netto: 1300 Eur
Meran, Aosta Valley, Taliansko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 2 Allrounderky (ženy) do  3 hviezdičkového hotela v mestečku Meran v Taliansku. Jedná sa o sezónnu prácu. Zmluva priamo so zamestnávateľom. 

-Nástup: čím skôr
Plat: 
- 1300- 1350 EUR Netto/mesiac
Pracovná doba: 6 dní v týždni
Ubytovanie a strava zadarmo.
Požiadavky na zamestnanca:
- upratovanie izieb, spoločných priestorov a okolia hotela, umývanie riadov v kuchyni, pranie a žehlenie
Úroveň jazyka: 
- Nemecký alebo taliansky jazyk A2 (porozumieť)
Ďalšie požiadavky:                        
-tímová práca, komunikácia, flexibilita, ústretovosť
Ďalšie požiadavky: 
- oblečenie zamestnávateľ neposkytuje

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom alebo talianskom jazyku (s Vašim súhlasom) s fotografiou na e-mailové adresy: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás neváhajte kontaktovať na tel. číslach: +421 910 211 020, +421 948 960 468 

Jazykové znalosti

Nemecký alebo taliansky jazyk A2
Typ pracovnej ponuky
Letná sezóna
Pozícia Chyžná
Plat netto 1300 Eur
Miesto výkonu práce Meran, Aosta Valley, Taliansko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín