2 rajónoví čašníci (m/ž) do hotelov v mestách Kaprun a Zell am See v Rakúsku

Na dobu neurčitú
Čašník
Netto: 1700€ - 1850€ Netto
Kaprun, Rakúsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 2 rajonových čašníkov/-čky  "Chef de Rang" do hotela v meste Kaprun a do hotela (10 km vzdialeného od mesta Kaprun) v meste Zell am See v Salzburskom regióne v Rakúsku na celoročnú prácu. Zmluva priamo so zamestnávateľom. Môžu byť aj páry.
-Nástup: čím skôr 
-pracovná doba 5,6 dní v týždni/40,48 hodín týždenne podľa dohody 
-Plat: Chef de Rang od 1700€ po 1850€ Netto/mesiac, 13. a 14. plat, preplácané nadčasy 
Ubytovanie a strava zadarmo v hotelových rezortoch so sprchou a WC, WIFI 
-Požiadavky na zamestnanca:
"Chef de Rang" - ukončené vzdelanie hotelového zamerania,  požadovaná predchádzajúca prax a skúsenosti
 -prijímanie objednávok a podpora pre hostí (rady a predaj) na jeho rajóne, predaj a poradenstvo v oblasti nápojov (vín), zodpovednosť za svoj rajón, príprava nápojov za barom, pokyny pre ostatných čašníkov, servis pri stravovaní, raňajkový servis, výstavba a podpora rôznych bufetov, servis 7 chodových menu, prestieranie pre 4 chodové menu, spolupráca s kuchyňou a recepciou 
Úroveň jazyka: 
Chef de Rang - Nemecký jazyk jazyk na úrovni B1-B2 (stredná až dobrá znalosť) a anglický jazyk na úrovni A1-A2 výhodou
-požadované predchádzajúce pracovné skúsenosti  v hotelierstve, 
-tímová spolupráca, presnosť, čistota a priateľskosť

v Zell am See ja jedná o nový štvorhviezdičkový rezort. Aparthotel je ponúka lobby, reštauráciu, salónik a hotelovú terasu, fitnescentrum, wellness s rozlohou 102 m² s relaxačnou miestnosťou, fínsku saunu a bylinkovú saunu, dve infračervené sedadlá, priestor na opaľovanie a vonkajší bazén vyhrievaný po celý rok. kolo s vnútorným prístupom.

v Kaprune 10 km vzdialený ****hotel od Zell am See sa jedná o štýlový rezort, ktorý ponúka vlastné wellness a fitnescentrum, ako aj vlastnú reštauráciu s 24 barmi a barom a mnoho ďalších. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú obchody, kaviarne, reštaurácie, lyžiarske školy a športové obchody.

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom s fotografiou) na e-mail: hr.pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. čísle: +421 910 211 020.

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1 a Anglický jazyk A2
Typ pracovnej ponuky
Na dobu neurčitú
Pozícia Čašník
Plat netto 1700€ - 1850€ Netto
Miesto výkonu práce Kaprun, Rakúsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín