Kuchár, pomocná sila do kuchyne-Allrounder/-in do hotela s reštauráciou v Nemecku

Letná sezóna
Kuchár
Netto: 1800-2000

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 kuchára/-ku Jungkoch, pomocnú silu do kuchyne-Allrounder/-in do reštaurácie s hotelom Haus Burg Metternich, v meste Beilstein v Nemecku. 
-Sezónna práca od ihneď do konca novembra 
-Pracovná doba 6 dní v týždni 8,9 hod. denne podľa počtu zákazníkov
Platové podmienky: 
-kuchár Jungkoch do 2000€ Netto/200 hodín mesačne v závislosti od praxe a skúseností možné zvýšenie 
-pomocná sila v kuchyni-Allrounder/-in 1800€ Netto/200 hodín mesačne
-Bezplatné ubytovanie v komplexe, strava za poplatok 75€ mesačne, bezplatné WIFI, pravidelné pauzy
-Požiadavky na zamestnancov:
-kuchár/-ka Jungkoch vyučený v odbore kuchár 
-predchádzajúca prax v reštauráciách a hoteloch v zahraničí vítaná, 
-mužská pomocná sila v kuchyni  - pomoc v kuchyni pri umývaní riadov, príprave šalátov a dezertov, upratovanie izieb, verejných priestorov
-Úroveň jazyka:  nemecký jazyk B1, alebo anglický jazyk B1  
Ďalšie požiadavky: 
-tímová práca v  kolektíve, ochota pracovať, flexibilita
- požaduje sa bežný pracovný odev

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, pošlite nám životopis v nemeckom jazyku /ak je to možné aj s fotkou/ na e-mailovú adresu: hr.pracujauzivaj@gmail.com

Alebo nás kontaktujte na našom telefónnom čísle:  +421 910 211 020.

 

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným:

Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, video životopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, video životopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

 

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1, Anglický jazyk B1
Typ pracovnej ponuky
Letná sezóna
Pozícia Kuchár
Plat netto 1800-2000
Miesto výkonu práce

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín