2-3 chyžné, 2 pomocné sily do servisu s inkasom, 1 umývač/Hausmeister do 4*hotela v meste Unken v dolnom Rakúsku

Zimná sezóna
Chyžná
Netto: 1600 - 1800 eur
Unken, Rakúsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 2-3 chyžné, 2 pomocné sily do servisu s inkasom, 1 umývača/Hausmeistra do 4*hotela v meste Unken v dolnom Rakúsku na zimnú sezónnu prácu približne do polovice marca 2022, prípadne aj na letnú sezónnu prácu.

Požiadavka zamestnávateľa: uchádzači len zaočkovaní alebo prekonaní max. do 180 dní!!!
Nástup: 13.12.2021, prípadne podľa uvoľnení opatrení v Rakúsku
-pracovná doba: 5-6 dní v týždni/40-48 hodín týždenne
Práca na smeny
Plat: 1600 - 1800 eur Netto/mesiac
 13. a 14. plat. 
Ubytovanie priamo v hoteli v jednoposteľovej izbe s kúpeľňou, WC, TV a Wifi poskytované zamestnávateľom zadarmo. Strava počas pracovných dní zadarmo, počas voľna 5 eur/obed.
Požiadavky na zamestnanca:
Chyžná:  starostlivosť o čistotu na izbách a vo verejných priestoroch,  wellness práca v práčovni, dodržiavanie hygienických štandardov
Umývač: umývanie riadov, čistenie zeleniny, príprava šalátov, udržiavanie čistoty v kuchyni a ľahké práce spojené s údržbou hotela (odpratávanie snehu, malé opravy)
Servis: obsluha a objednávanie jedál, práca s inkasom
Úroveň jazyka: Nemecký  jazyk na úrovni B1 (dobre sa dohovoriť  a porozumieť)
-tímová spolupráca, spoľahlivosť, presnosť, čistota a priateľskosť
Pracovné oblečenie - pre servis sú zabezpečené prac. blúzky a pre chyžné sú zabezpečené polokošele. Nohavice a protišmykovú obuv si musia sami zabezpečiť.

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku s fotografiou na email hr.pracujauzivaj@gamil.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel.č. +421 910 211 020,+421 948 960 468

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1
Typ pracovnej ponuky
Zimná sezóna
Pozícia Chyžná
Plat netto 1600 - 1800 eur
Miesto výkonu práce Unken, Rakúsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín