1 pokladník/-čka a 2 pracovné sily do kuchyne (ž/m) do reštaurácie rýchleho občerstvenia "Burger Kingu" v meste Wiener Neustadt v Rakúsku

Na dobu neurčitú
Pomocná sila v kuchyni
Brutto: 1575€ Brutto
Netto: 1288,35€ Netto
Wiener Neustadt, Rakúsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 pokladníka/-čku a 2 pracovné sily do kuchyne (ž/m) do reštaurácie rýchleho občerstvenia "Burger Kingu" v meste Wiener Neustadt v Rakúsku na TPP na dobu neurčitú, celoročná práca. Zmluva priamo s rakúskym zamestnávateľom. 
Možnosť práce aj pre páry.
-Nástup: čím skôr 
-pracovná doba: 5 dní v týždni. Práca od 09:00 - 23:00 h. rozdelená na zmeny.
-Plat: 1575,- € Brutto, 1288,35,- € Netto
Zamestnávateľ poskytuje ubytovanie vzdialené cca. 10 minút od pracoviska za poplatok maximálne do výšky 200 EUR mesačne. K dispozícii sú izby aj pre páry. Možnosť stravovať sa zdarma (1 menu denne počas práce).
Možnosť dochádzať pravidelne aj vlastným autom alebo  prostriedkami hromadnej dopravy do zamestnania, pre tých ktorým nevyhovuje platiť za ubytovanie.
Úroveň jazyka: 
Pokladník/-čka - Nemecký jazyk na úrovni A2 (dohovoriť sa a porozumieť)
Sila v kuchyni - Nemecký jazyk na úrovni A2 (dohovoriť sa a porozumieť)
Náplň práce:
Pokladník/-čka - práca za pokladňou v reštaurácii rýchleho občerstvenia, zamestnanec bude zaučený
Sila v kuchyni - príprava hamburgerov, šalátov, minutiek a fast foodu pre zákazníkov, zamestnanec bude zaučený
Požiadavky na zamestnancov:
-predchádzajúce pracovné skúsenosti v gastronómii vítané
- pracovný odev poskytuje zamestnávateľ. Doniesť si bezpečnostnú protišmykovú obuv.
-tímová spolupráca, presnosť, spoľahlivosť, čistota a priateľskosť

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom s fotografiou) na e-amil: hr.pracujauzivaj@gmail.com alebo nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: +421 910 211 020

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk A2
Typ pracovnej ponuky
Na dobu neurčitú
Pozícia Pomocná sila v kuchyni
Plat brutto 1575€ Brutto
Plat netto 1288,35€ Netto
Miesto výkonu práce Wiener Neustadt, Rakúsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.