2 čašníci/čky do 3* hotela v obci St. Sebastian v Štajersku v Rakúsku

Na dobu neurčitú
Čašník
Brutto: 1600 EUR
Netto: 1250 EUR
Sankt Sebastian, Steiermark, Rakúsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 2 čašníkov/čky do 3* hotela v obci St. Sebastian v Štajersku v Rakúsku na celoročnú prácu.
Hotel disponuje 45 izbami a s reštauráciou pre 120 hostí
Nástup: ihneď
Pracovná doba 40 hod/týždeň, 5 dní v týždni
Platové podmienky:
Čašník/čka: 1600 € Brutto/mesiac, 1250 € Netto/mesiac a viac podľa kvalifikácie+ 5 % prepitné podľa tržby
+ 13. a 14. plat
-ubytovanie je poskytované buď v hoteli pre jednotlivcov v jednoposteľových izbách, pre páry v dvojposteľových izbách s WC, sprchou za poplatok (za internet, energie, pranie) 100 € mesačne alebo 5-10 minút autom od hotela za poplatok (za internet, energie, pranie) 50 € mesačne strhávané z Brutto mzdy. Strava je zadarmo 7 dni v týždni
Požiadavky na zamestnanca:
Čašník/čka: servírovanie raňajok, denného menu, večerí, nápojov a bufetových stolov, práca za barom pri podávaní kávy, koláčov
Jazykové znalosti:
čašník: Nemecký jazyk A2
Ďalšie požiadavky:
Oblečenie poskytuje vrchnú časť oblečenia (košeľu, blúzku, vestu), zamestnanec má mať obuv čiernej farby a rifle alebo čierne nohavice
Benefity: zadarmo interné školenia a ďalšie vzdelávania

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom) s fotografiou na e-maily: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. číslach: +421 910 211 020, +421 948 960 468

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk A2
Typ pracovnej ponuky
Pozícia Čašník
Plat brutto 1600 EUR
Plat netto 1250 EUR
Miesto výkonu práce Sankt Sebastian, Steiermark, Rakúsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín