Čašníčka Taliansko

Letná sezóna
Čašník
1900€
Netto: 1900€

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme čašníčku do  hotela Glieshof v 39024 Mals-Vinschgau-Südtirol v Taliansku na sezonnu prácu od 15.06.2021-26.10.2021, zimná sezonna od decembra do apríla.

-Nástup 15.06.2021
-pracovná doba 6 dní v týždni max. 9 hodín denne-, raňajkový , obedný a večerný servis podľa rozpisu služieb, príprava drinkov v bare
-plat 1900€ Netto za mesiac
-ubytovanie a strava zdrama v jednolôžkovej izbe so sprchou a WC

-Požiadavky na zamestnanca:
-Nemecký jazyk na úrovni B2-C1, Taliansky jazyk na úrovni A1-A2
-je potrebné si priniesť čierne nohavice a bielu blúzku
-tímová spolupráca, presnosť, čistota a priateľskosť

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B2, Taliansky jazyk A1-A2
Typ pracovnej ponuky
Letná sezóna
Pozícia Čašník
Ponúkaný mesačný plat 1900€
Plat netto 1900€
Miesto výkonu práce

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.