1 Kuchár/-ka, 1 alebo 2 čašníci/-čky s inkasom do reštaurácie  v meste Mistelbach v Rakúsku

Na dobu neurčitú
Kuchár
Netto: 1600€ - 1700€ Netto (vrátane 13. a 14. platu)
Mistelbach, Rakúsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1  kuchára/-ku, 1 alebo 2 čašníkov/-čky s inkasom do reštaurácie  v meste Mistelbach v Rakúsku Práca na TPP na dobu neurčitú od ihneď. Zmluva priamo so zamestnávateľom
Pracovné miesto sa nachádza cca. 1 hodinu 20 minút autom od Bratislavy, je vhodné pre pendlerov s vlastným autom.
Reštaurácia má kapacitu pre 110 zákazníkov so zimnou záhradou, letnou terasou pre 70 ľudí, s biliardom a bowlingom. Poskytuje takisto cateringové služby.
Práca na TPP na dobu neurčitú. Zmluva priamo so zamestnávateľom
-Nástup: 05.10.
Pracovná doba: 5 dní v týždni/40 hodín
kuchár/-ka: od od utorka do soboty od 08:00 do 22:00 s prestávkami, cez víkendy a sviatky od 08:00 hod. do 16:00 hod.

čašník/čka s inkasom: 8-12 hodín denne s prestávkami (Zimmerstunde)
Práca na zmeny: od utorka do soboty od 10:00 do 23:00 s prestávkami, cez víkendy a sviatky od 09:00 hod. do 17:00 hod.

Platové podmienky:
vyučený/-á kuchár/-ka: od 1700€ Netto/40 hodín týždenne(vrátane 13. a 14. platu),  možná dohoda so zamestnávateľom podľa vyučenia a predchádzajúcich skúseností
čašník/-čka s inkasom: od 1600€ Netto/40 hodín týždenne (vrátane 13. a 14. platu) + prepitné, možná dohoda so zamestnávateľom podľa vyučenia a predchádzajúcich skúseností

Možnosť dohody so zamestnávateľom odpracovať aj 3-4 dni a 3-4 dni možnosť vziať si voľno, a zase 3-4 dni odpracovať...
Práca je vhodná aj pre pendlerov s vlastným autom. Zamestnávateľ poskytuje ubytovanie na  3-4 dni v izbách pre personál nad reštauráciou. Strava a nápoje poskytuje zamestnávateľ v reštaurácii zdarma počas práce
Požiadavky na zamestnancov:
kuchár/-ka: vyučený/-á kuchár/-ka s praxou a skúsenosťami v gastronómii, príprava jedál s regionálnymi a sezónnymi produktami, pomoc pri objednávaní tovaru, skladovanie, spoluvytváranie menu a jedálneho lístka
-čašník-čka s inkasom: vyučený/-á čašník/-čka, obsluha hostí, servírovanie jedál a nápojov, práca s kasou, prax a skúsenosti na pozícii požadované
- Úroveň jazyka: - Nemecký jazyk B1-B2 (komunikatívna znalosť)

Ďalšie požiadavky:
-tímová práca, flexibilita, spoľahlivosť
-požadované: vodičský preukaz sk.B, vedieť sa dostaviť vlastným autom do a z práce
čašník/-čka - biela košeľa, alebo blúzka, čierne nohavice, sukňa, protišmykové čierne topánky
kuchár/-ka: protišmykové topánky, kuchárska košeľa

Špeciálne požiadavky

Práca vhodná pre pendlerov s vlastným autom.

V prípade záujmu pošlite Váš životopis v nemeckom jazyku s Vaším súhlasom s fotografiou na e-mail: hr.pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. čísle: +421 910 211 020

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1-B2
Typ pracovnej ponuky
Pozícia Kuchár
Plat netto 1600€ - 1700€ Netto (vrátane 13. a 14. platu)
Doplnkový plat Príplatky za nadčasy
Miesto výkonu práce Mistelbach, Rakúsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín