1 čašník/-čka s inkasom do hotela v kantóne Graubünden vo Švajčiarsku

Letná sezóna
Čašník
Netto: 3200 CHF
Engadin, Švajčiarsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 čašníka/-čku s inkasom do hotela v kantóne Graubünden vo Švajčiarsku. Jedná sa o sezónnu prácu od 1.7.2022 do konca októbra, v prípade spokojnosti z oboch strán možnosť pokračovať aj počas zimnej sezóny od 15.12.2022 do apríla. Zmluva priamo so zamestnávateľom. 
Hotel disponuje izbami pre 30 hostí a reštauráciou pre 50 hostí.
Nástup: 1.7.2022
Plat: 4200 CHF Brutto/mesiac (+dovolenka+sviatky) - cca.3200 CHF Netto/mesiac
Pracovná doba: 5 dní v týždni - 43,5 hodín/týždeň
Ubytovanie v jednolôžkovej izbe s kúpelňou a WC za poplatok 350 CHF.
Strava: raňajky zadarmo a obedy za poplatok 10 CHF/jedlo (v prípade, že si zamestnanec obed nenahlási, nebude zaň platiť)
Požiadavky na zamestnanca:
- obsluha a objednávanie jedál a nápojov, udržiavanie čistoty na pracovisku
Úroveň jazyka: Nemecký jazyk na úrovni B1-B2 (komunikatívna znalosť)
Ďalšie požiadavky:                         
-predchádzajúce pracovné skúsenosti v gastronómii vítané
-tímová práca, komunikácia, spoľahlivosť, priateľskosť
-zamestnávateľ požaduje očkovaný personál
Ďalšie požiadavky: 
-pracovné oblečenie neposkytuje zamestnávateľ

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom) s fotografiou na e-maily: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com aelbo nás kontaktujte na tel. číslach: +421 910 211 020, +421 948 960 468

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1-B2
Typ pracovnej ponuky
Letná sezóna
Pozícia Čašník
Plat netto 3200 CHF
Miesto výkonu práce Engadin, Švajčiarsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín