2 čašníci/-čky (1 s inkasom a 1 bez inkasa) a 1 chyžná do 4* hotela v meste St. Jacob v Rakúsku.

Zimná sezóna
Čašník
Netto: 1630 - 1850€ Netto
St. Jakob i. H. Familienland, St. Jakob in Haus, Rakúsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 2 čašníkov/-čky (1 s inkasom a 1 bez inkasa) a 1 chyžnú do 4* hotela v lyžiarskom stredisku St. Jacob v Rakúsku. Jedná sa o sezónnu prácu do konca marca 2022. Po vzájomnej spokojnosti možnosť pokračovania v letnej sezóne od 01.06. do 05.11.2022
Hotel disponuje wellness centrom, vyhrievaným vonkajším a vnútorným bazénom, fitness centrom,  60 izbami, a s 20 izbami pre zamestnancov, s miestami na sedenie v reštaurácii, kaviarni a na letnej a zimnej terase do 140 osôb. Vítané sú aj páry.
Zmluva priamo so zamestnávateľom.
Požiadavka zamestnávateľa: Iba očkovaných uchádzači
-Nástup: 16.12.
Plat:
čašník/-čka s inkasom - 1850 Eur Netto/mesiac
čašník/-čka bez inkasa - 1750 Eur Netto/mesiac
chyžná - 1630 Eur Netto/mesiac
13. a 14. plat na konci sezóny
Pracovná doba: 6 dní týždenne/48 hodín
Čašníci - práca na smeny od 08.00 - 13.00 h. a 17.00 - 21.30 h., počas vysokej návštevnosti od 14.00 - 21.30 h.
Chyžná - jedna smena
Ubytovanie pre zamestnancov  je poskytované 100 m od hotela v jednolôžkových izbách zadarmo. Platí sa za energie 30 Eur mesačne. Strava (3 x denne) zadarmo aj počas voľných dní
Požiadavky na zamestnanca:
Čašník/-čka s inkasom - obsluha hostí, prijímanie objednávok a zúčtovanie, roznášanie jedál, nápojov, príprava nápojov, dodržiavanie čistoty na rajóne
Čašník/-čka bez inkasa - obsluha hostí,  roznášanie jedál, nápojov, príprava nápojov, dodržiavanie čistoty na rajóne
Chyžná - upratovanie izieb a verejných a wellness priestorov, práca v práčovni pri žehlení a skladaní posteľnej bielizne a uterákov, dodržiavanie hygienických opatrení
Úroveň jazyka:
Čašníci - Nemecký jazyk na úrovni B1-B2 (stredná až dobrá  znalosť)
Chyžná - Nemecký jazyk na úrovni A1 - A2 (dorozumieť sa)
Ďalšie požiadavky:
-predchádzajúce pracovné skúsenosti v hotelierstve na požadovaných pozíciách požadované, ukončené vzdelanie hotelového zamerania výhodou, nie podmienkou
-tímová práca, komunikácia, organizačný talent a priateľskosť
-priniesť si čierne nohavice alebo sukňu, bielu blúzku/košeľu a čierne topánky, chyžná biele nohavice, pohodlnú obuv, vrchnú časť oblečenia poskytuje zamestnávateľ

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom s fotografiou) na e-mail: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. čísle: +421 910 211 020, +421 948 960 468

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1-B2 (čašník/-čka), Nemecký jazyk A2 (chyžná)
Typ pracovnej ponuky
Pozícia Čašník
Plat netto 1630 - 1850€ Netto
Doplnkový plat 13. a 14. plat
Miesto výkonu práce St. Jakob i. H. Familienland, St. Jakob in Haus, Rakúsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín