6 čašníci s inkasom a 1 bez inkasa (m/ž), 3 kuchári (m/ž), 1 výčapník a 1 umývač riadu (m/ž) do vysokohorskej chaty a do 4* hotela 2 čašníci s inkasom a 1 náhradník/-čka pre upratovanie izieb a servis v Mathon v Ischgli v Rakúsku

Zimná sezóna
Čašník
Netto: 1561,62€ - 1633,69 € Netto (vrátane 13. a 14. platu)

Popis pracovnej ponuky

Do vysokohorskej chaty s reštauráciou hľadáme 6 čašníkov/-čky s inkasom, 3 kuchárov/-ky, 1 čašníka/-čku bez inkasa, 1 pracovníka/-čku za výčapom a 1 umývača riadu a do 4* wellness hotela hľadáme 2 čašníkov/-čky s inkasom a 1 pracovníka/-čku (náhradníka/-čku) pre upratovanie izieb a servis v lyžiarskom stredisku Mathon v tirolskom Ischgli v Rakúsku.
Jedná sa o sezónnu prácu od 13.12. do 01.05.2022. Zmluva priamo so zamestnávateľom. Páry sú vítané.

POŽIADAVKA ZAMESTNÁVATEĽA: Uchádzači len zaočkovaní, alebo prekonaní max. do 180 dní!!!
Hotel sa nachádza 4 km od lyžiarskej metropoly Ischgl/Samnaun, je   zariadený pohodlnými izbami a apartmánmi, s wellness centrom, zameraný na klasickú rakúsku a medzinárodnú kuchyňu s  miestami na sedenie v reštaurácii s terasou pre cca. 280 osôb
Horská chata čiastočne samoobslužná s internou kapacitou 190 miest a s vonkajšou terasou s kapacitou pre cca. 500 hostí a nadšencov zimných športov
-Nástup: 29.11.
Platové ohodnotenie:
na horskej chate:
čašník/-čka s inkasom od 1627,68€ Netto (vyučení), 1561,31 € Netto (nevyučení)
kuchár/-ka od 1633,69€ Netto (vyučení), 1567,30 € Netto (nevyučení)
čašník/-čka bez inkasa od 1565,30 € Netto
pracovník/-čka za výčapom od 1565,30 € Netto
umývač riadu od 1567,31 € Netto
v hoteli:
1 pracovník/-čka pre upratovanie izieb a servis od 1565,30 € Netto
Pracovná doba:
Horská chata s reštauráciou je otvorená každý deň do 17:00 h.
Práca na hoteli - práca na zmeny 6 dní v týždni/8-8,5 hodín denne
Zamestnanci budú na horskú chatu s reštauráciou dovážaní k lanovke firemným autobusom
Ubytovanie je poskytované zamestnávateľom vedľa hotela v jedno- alebo dvojlôžkových izbách a strava zadarmo
-Požiadavky na zamestnanca:
kuchár/-ka -  Á la Cárte reštaurácia (4-chodové menu) a Halbpenzion pre hotelových hostí, príprava teplých a studených jedál, kontrola príjmu a výdaja tovaru, zodpovednosť za skladové zásoby, dodržiavanie hygienických zásad, zodpovednosť za čistotu na pracovisku
čašník/-čka s inkasom - obsluha hostí servis Á la Cárte, prijímanie, vybavovanie a vyúčtovanie objednávok, roznášanie jedál a nápojov, príprava nápojov
čašník/-čka bez inkasa - obsluha hostí servis Á la Cárte, prijímanie, vybavovanie objednávok, roznášanie jedál a nápojov, príprava nápojov
Úroveň jazyka:
Čašníci a kuchári - Nemecký jazyk - B1-B2 (komunikatívna úroveň)
Umývač a upratovacia sila/servis - Nemecký jazyk - A2 (dorozumieť sa)
Ďalšie požiadavky:
-predchádzajúce pracovné skúsenosti v gastronómii vítané, ukončené vzdelanie kuchár-čašník alebo hotelového zamerania
-tímová práca, komunikácia, spoľahlivosť, priateľskosť
-pracovné oblečenie (košele a bundy)poskytuje zamestnávateľ, mať so sebou protišmykovú pohodlnú obuv, rifle tmavomodrej farby

Očkovanie nie je povinné. Pravidelné testovanie na pracovisku. Očkovaní uchádzači budú uprednostnení

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom s fotografiou) na e-mail: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: +421 910 211 020, +421 948 960 468

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1-B2
Typ pracovnej ponuky
Pozícia Čašník
Plat netto 1561,62€ - 1633,69 € Netto (vrátane 13. a 14. platu)
Doplnkový plat možná dohoda podľa praxe a skúseností
Miesto výkonu práce

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín