1 alebo 2 vyučení kuchári (m/ž), 2 pomocníci do kuchyne (m/ž) a 2 čašníci s inkasom (m/ž) do ****hotela v meste Grindelwald v časti Interlaken vo Švajčiarsku

Na dobu neurčitú
Kuchár
Brutto: 3470 CHF.- 4195 CHF.
Grindelwald, Švajčiarsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 alebo 2 vyučených kuchárov, 2 pomocníkov do kuchyne a 2 čašníkov s inkasom do ****hotela v meste Grindelwald, časť Interlaken, kantón Bern vo Švajčiarsku. Zmluva so zamestnávateľom.
Hotel sa nachádza v nadmorskej výške 1034 m a disponuje 40 hotelovými izbami a 20 apartmánmi s wellnessom, saunou  a fittness centrom.
Nástup:
- od ihneď alebo podľa dohody -celoročný pracovný pomer na dobu neurčitú
Plat:
- brutto od 3470 CHF (nevyučený) - 4195 CHF (prax minimálne 3 roky)/ z brutta sú odpočítané zdravotné, sociálne poistenie, ubytovanie, strava spolu cca. 940 CHF mesačne/
Netto mzda bude upresnená zamestnávateľom na pohovore buď telefonicky alebo emailom.
- ubytovanie 500 CHF / mesačne
- strava 440 CHF / mesačne
- ubytovanie pre personál vedľa hotela v jednolôžkovej izbe, pre 2 izby je k dispozícii 1 kúpeľňa
Prac. doba:
- 5 dní v týždni/43,5 hodín
kuchár od 9.00-12.45 a 16.30-23.00
čašníci práca na zmeny (ranná a večerná)
- dobrá nemčina B2-C1a vyžaduje sa prax kuchára za posledné 3 roky
- skúsenosti z gastronómie, prax za posledné roky v Rakúsku, Nemecku, Švajčiarsku
Ďalšie požiadavky:
kuchár- kuchárske oblečenie, protišmyková obuv, vlastné kuchynské náradie
pomocník v kuchyni- bežné prac. oblečenie, protišmyková obuv
čašník-biela košeľa/blúzka, čierne nohavice/sukňa, čierne topánky

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom s fotografiou) na e-mail: hr.pracujauzivaj@gamil.com alebo nás kontaktujte na tel. čísle: +421 910 211 020

Jazykové znalosti

dobrá nemčina B2-C1
Typ pracovnej ponuky
Pozícia Kuchár
Plat brutto 3470 CHF.- 4195 CHF.
Miesto výkonu práce Grindelwald, Švajčiarsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín