1 chyžná/Allrounderin do penziónu v meste Zell am See v Rakúsku

Letná sezóna
Chyžná
Netto: 1500 €
Zell am See, Rakúsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 chyžnú/Allrounderin do penziónu v meste Zell am See v Rakúsku na sezónnu prácu. V prípade spokojnosti možnosť pokračovať počas zimnej sezóny.
Zamestnávateľ požaduje očkovanie.
Nástup: 20.6.2022
Pracovná doba: 
- 6 dní v týždni (40 hodín)
Plat: 1500 Eur Netto
Ubytovanie v penzióne v jednolôžkovej izbe zadarmo.
Strava zadarmo.
Požiadavky na zamestnanca:
- upratovanie izieb, spoločných priestorov, pranie, žehlenie, vysávanie, pomoc pri podávaní a servírovaní raňajok
Úroveň jazyka: 
Nemecký a anglický jazyk na úrovni A2 - B1 (Komunikatívna znalosť)
- spoľahlivosť, presnosť, čistota a priateľskosť

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom) s fotografiou na e-maily: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. číslach: +421 910 211 020, +421 948 960 468

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk, Anglický jazyk
Typ pracovnej ponuky
Letná sezóna
Pozícia Chyžná
Plat netto 1500 €
Miesto výkonu práce Zell am See, Rakúsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín