1 kuchár/-ka (s praxou), 1 čašník/-ka bez inkasa a 1 animátor do štvorhviezdičkového hotela v mestečku Wenns v oblasti Pitztal v Rakúsku.

Zimná sezóna
Kuchár
Netto: 1350 - 1800 eur
Wenns, Rakúsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 kuchára/-ku (s praxou), 1 čašníka/-ku bez inkasa a 1 animátora do štvorhviezdičkového hotela v mestečku Wenns v oblasti Pitztal v Rakúsku.
Sezónna práca od 13.12. do 23.04.. Páry sú vítané. 
-Nástup: 13.12.
-pracovná doba 48 hod/týždeň, 6 dní v týždni
Platové podmienky: 
Kuchár/-ka 1800€ Netto 
Čašník/-ka bez inkasa1600€ Netto
Animátor 1350 € Netto (40 hodín/týždeň) alebo 1600 € Netto (48 hodín/týždeň) 
- na konci sezóny 13./14. mesačný plat
-ubytovanie je poskytované pri hoteli pre jednotlivcov v jednoposteľových izbách, pre páry v dvojposteľových izbách s WC, sprchou, WIFI , strava a ubytovanie zdarma.
Požiadavky na zamestnancov:
Kuchár/-ka: príprava jedál pre ubytovaných hostí (žiadna A la Carte reštaurácia), udržiavanie čistoty na pracovisku 
Čašník/-ka bez inkasa: príprava nápojov a obsluha hostí, roznášanie jedál, úprava reštaurácie
Animátor: vystupovanie, vymýšľanie a realizovanie zábavných, kultúrnych, športových a iných aktivít, zabezpečenie celkovej spokojnosti a pohodlia hostí
Úroveň jazyka
Kuchár/-ka: základy nemeckého alebo anglického jazyka
Čašník/-ka: Nemecký jazyk B1 - B2
Animátor/-ka:  Nemecký jazyk B1 - B2
Ďalšie požiadavky:
Kuchár: protišmyková obuv, klasické oblečenie do kuchyne
Čašník/-ka: protišmyková obuv, čierne nohavice alebo sukňa, biela alebo čierna blúzka
Animátor: klasické pohodlné oblečenie

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku s fotografiou na e-mail hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel.č. +421 910 211 020, +421 948 960 468

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1-B2
Typ pracovnej ponuky
Zimná sezóna
Pozícia Kuchár
Plat netto 1350 - 1800 eur
Miesto výkonu práce Wenns, Rakúsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín