1 čašníčka na pozíciu Commis de Rang, 1 pracovníčka (náhradníčka) na upratovanie izieb a raňajkový servis, 1 servírka a 2 chyžné do 3* hotela do mestečka Lech v Rakúsku. 

Zimná sezóna
Čašník
Netto: 1800 - 1900 eur
Lech, Rakúsko

Popis pracovnej ponuky

Do 3*hotela hľadáme 1 čašníčku na pozíciu Commis de Rang, 1 pracovníčku (náhradníčku) na upratovanie izieb a raňajkový servis, 1 servírku a 2 chyžné do mestečka Lech v Rakúsku. 
Jedná sa o sezónnu prácu do 25.04.2022. V prípade spokojnosti možnosť pokračovať (chyžná) aj cez letnú sezónu (od júla do 20.09.).  Zmluva priamo so zamestnávateľom. 
Hotel je zariadený pohodlnými izbami a apartmánmi pre cca 45 hostí, zameraný na klasickú rakúsku kuchyňu s miestami na sedenie v reštaurácii pre maximálne 80 osôb. 
-Nástup: 08.12. (chyžná), ináč deň nástupu pre ostatných je 13.12.
Požiadavka zamestnávateľa: len OČKOVANÍ!!!
Platové ohodnotenie: 
Commis de Rang 1800€ Netto
pracovníčka (náhradníčka) 1800€ Netto
servírka 1900 € Netto
chyžná 1800 € Netto                   
Pracovná doba: 
- 6 dní v týždni/9 hodín denne
Ubytovanie je poskytované zamestnávateľom v hoteli v jedno- alebo dvojlôžkových izbách a strava zadarmo
-Požiadavky na zamestnanca:
Commis de Rang - obsluha hostí servis Á la Cárte, prijímanie, vybavovanie a vyúčtovanie objednávok, roznášanie jedál a nápojov, príprava nápojov
Pracovníčka (náhradníčka) - upratovanie izieb a raňajkový servis
Servírka - príprava reštaurácie a obsluha pri raňajkách 
Chyžná - upratovanie izieb a spoločných miestností, pranie a žehlenie 
Úroveň jazyka: 
Commis de Rang a servírka: Nemecký jazyk - B1-B2 (komunikatívna úroveň)
Chyžná a Pracovníčka (náhradníčka): Nemecký jazyk alebo Anglický jazyk - A2 (dorozumieť sa)
Ďalšie požiadavky:                         
-predchádzajúce pracovné skúsenosti v gastronómii vítané
-tímová práca, komunikácia, spoľahlivosť, priateľskosť
Ďalšie požiadavky: 
-pracovné oblečenie: Commis de Rang, Pracovníčka (náhradníčka), Servírka - čierne nohavice, biele košele, pevnú obuv si priniesť so sebou
Chyžná - biele nohavice a biele alebo čierne topánky priniesť si so sebou

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku s fotografiou na e-mail hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel.č. +421 910 211 020, +421 948 960 468

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1-B2
Typ pracovnej ponuky
Zimná sezóna
Pozícia Čašník
Plat netto 1800 - 1900 eur
Miesto výkonu práce Lech, Rakúsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín