3 kuchári/-ky do reštaurácie v meste Bregenz v Rakúsku

Letná sezóna
Kuchár
Netto: 2200 Eur
Bregenz, Rakúsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 3 kuchárov/-ky do reštaurácie v meste Bregenz v Rakúsku. Reštaurácia disponuje 350 miestami pre hostí. Jedná sa o sezónnu prácu alebo celoročnú prácu minimálne do polovice októbra. Páry sú vítané. 
-Nástup: čím skôr
Plat: 
- od 2200 Eur Netto/mesiac podľa kvalifikácie
Pracovná doba: 5,5 dní/9 hodín denne
Ubytovanie je poskytované v ubytovaní pre zamestnancov 10 minút pešo od reštaurácie  v dvojlôžkovej izbe zadarmo.
Strava zadarmo.
Požiadavky na zamestnanca:
Kuchár - príprava a vydávanie jedál Á la Cárte, udržiavanie čistoty na pracovisku
Úroveň jazyka: 
Kuchár: Nemecký jazyk na úrovni A2 (dohovoriť sa a porozumieť)
Ďalšie požiadavky:                           
-tímová práca, spoľahlivosť, organizačný talent, priateľskosť
- pracovné oblečenie zamestnávateľ nezabezpečuje

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom) s fotografiou na e-maily: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. číslach: +421 910 211 020, +421 948 960 468

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk A2
Typ pracovnej ponuky
Letná sezóna
Pozícia Kuchár
Plat netto 2200 Eur
Miesto výkonu práce Bregenz, Rakúsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín