2 kuchári/-ky a 2 čašníci/-ky do hotela v meste Schmallenberg v Nemecku

Zimná sezóna
Kuchár
Brutto: 2600 - 3000 eur
Schmallenberg, Nemecko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 2 kuchárov/-ky a 2 čašníkov/-ky do hotela v meste Schmallenberg v Nemecku na sezónnu prácu alebo aj celoročne. Hotel má A la Carte reštauráciu pre 90 hostí.
Nástup: ihneď
Plat:
kuchár/-ka 2650 - 3000 eur/Brutto + prémie
čašník/-ka 2200 - 2600 eur/Brutto + prémie
Pracovná doba:
buď delené alebo celé smeny
Ubytovanie je poskytované v izbách v hoteli a strava zadarmo
Úroveň jazyka:-
kuchár/-ka - Nemecký jazyk B1 - B2
čašník/-ka -Nemecký jazyk B1 - B2
Požiadavky na zamestnancov:
kuchár/-ka: príprava A la Carte jedál, udržiavanie čistoty na pracovisku
čašník/-ka: objednávanie a obsluha A la Carte
Ďalšie požiadavky:
zamestnávateľ neposkytuje pracovné oblečenie

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku s fotografiou na e-mail hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel.č. +421 910 211 020, +421 948 960 468

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1-B2
Typ pracovnej ponuky
Zimná sezóna
Pozícia Kuchár
Plat brutto 2600 - 3000 eur
Miesto výkonu práce Schmallenberg, Nemecko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín