1 chyžná do penziónu v meste Tann v Nemecku

Letná sezóna
Chyžná
Brutto: 12,50 eur/hodinu
Tann (Rhön), Nemecko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 chyžnú do penziónu v meste Tann v Nemecku na sezónnu prácu do októbra. Penzión disponuje 21 izbami a 40 miestami na sedenie v reštaurácii.
Nástup: čím skôr
Pracovná doba: 35 - 40 hodín týždenne
Plat: 12,50 Eur Brutto/hodina
Ubytovanie v penzióne v jednolôžkovej izbe zadarmo.
Strava zadarmo.
Požiadavky na zamestnanca:
- upratovanie izieb, spoločných priestorov, pranie, žehlenie, vysávanie
Úroveň jazyka: 
Nemecký a anglický jazyk na úrovni B1 (Komunikatívna znalosť)
- spoľahlivosť, presnosť, čistota a priateľskosť
- zamestnanci v penzióne sú z Nemecka
Benefit:
- zamestnanec môže využívať fitness v penzióne
Pracovné oblečenie:
- zamestnávateľ nezabezpečuje

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom) s fotografiou na e-maily: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. číslach: +421 910 211 020, +421 948 960 468

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk A2, B1-B2
Typ pracovnej ponuky
Letná sezóna
Pozícia Chyžná
Plat brutto 12,50 eur/hodinu
Miesto výkonu práce Tann (Rhön), Nemecko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín