1 pomocná sila do kuchyne do Gasthofu do mesta Steinberg am See blízko českých hraníc v Nemecku

Letná sezóna
Umývač riadu
Brutto: 2300 Eur
Steinberg am See, Nemecko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 pomocnú silu do kuchyne do Gasthofu do mesta Steinberg am See blízko českých hraníc v Nemecku. Gasthof disponuje 22 izbami a 150 miestam na sedenie v reštaurácii.
Zmluva priamo so zamestnávateľom. Jedná sa o sezónnu alebo celoročnú prácu.
Nástup: čím skôr
Mzda: 2300 Eur/Brutto/mesiac
Pracovný čas: 5 dní v týždni/40 hodín týždenne
Ubytovanie pre zamestnancov vedľa Gashofu v jednolôžkovej izbe zadarmo.
Strava zadarmo.
Pracovná náplň: príprava predjedál, šalátov a dezertov, udržiavanie čistoty na pracovisku, umývanie riadov
Jazykové znalosti: 
Znalosť nemeckého jazyka A1 - A2
- v hoteli pracuje slovenský a český personál

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom) s fotografiou na e-maily: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. číslach: +421 910 211 020, +421 948 960 468

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk A2
Typ pracovnej ponuky
Letná sezóna
Pozícia Umývač riadu
Plat brutto 2300 Eur
Miesto výkonu práce Steinberg am See, Nemecko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.