2 chyžné a 1 čašníčka s inkasom do hotela v kúpeľnom meste Berchtesgaden v juhovýchodnom Nemecku v Bavorsku.

Letná sezóna
Chyžná
Netto: 1250 - 1500 Eur Netto
Berchtesgaden, Nemecko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 2  chyžné a 1 čašníčku s inkasom do hotela v kúpeľnom meste Berchtesgaden v juhovýchodnom Nemecku v Bavorsku. Slovenská majiteľka. Jedná sa o letnú sezónnu prácu do 15.10. Kamarátky sú akceptované.
Hotel sa nachádza v nadmorskej výške 900 metrov a disponuje  jedno-, dvoj- a viaclôžkovými izbami, wellnessom so saunami a bazénom a s miestami na sedenie v reštaurácii, kaviarni a na letnej terase do 120 osôb.  
-Nástup: 01.07..
Plat: 
chyžná -  1250 - 1300 Eur Netto
čašníčka s inkasom - 1400 - 1500 Eur Netto + prepitné
Po vzájomnej spokojnosti sú vyplácané odmeny
Pracovná doba: 6 dní týždenne/40 hodín týždenne
Práca na smeny
Ubytovanie je poskytované v hoteli v jednolôžkovej izbe (pre čašníčku) a v dvojlôžkovej izbe (pre 2 chyžné) s novým nábytkom a strava 3 x denne zadarmo. Kúpeľňa a toaleta je spoločná  
Požiadavky na zamestnancov:
chyžná - upratovanie hotela, wellness a kuchyne
Čašníčka - obsluha, upratanie reštaurácie a udržiavanie  poriadku, po raňajkách poumývať riad
Úroveň jazyka: 
Čašníčka s inkasom - Nemecký jazyk B1 (komunikatívna znalosť)
Chyžná - Nemecký jazyk na úrovni A2 (základná znalosť) 
Ďalšie požiadavky:                         
-predchádzajúce pracovné skúsenosti v hotelierstve na požadovaných pozíciách 
-tímová práca, komunikácia a priateľskosť
-čašníčka priniesť si čierne nohavice alebo sukňu, bielu blúzku/košeľu a čierne topánky, chyžná čierne nohavice, biele tričko a pohodlné topánky.

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom) s fotografiou na e-mailové adresy: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás neváhajte kontaktovať na tel. číslach: +421 910 211 020, +421 948 960 468 

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk A1 (základná znalosť)
Typ pracovnej ponuky
Letná sezóna
Pozícia Chyžná
Plat netto 1250 - 1500 Eur Netto
Miesto výkonu práce Berchtesgaden, Nemecko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín