Kuchár/-ka do penziónu rodinného charakteru v mestečku Großenkneten na severe Nemecka

Zimná sezóna
Kuchár
Netto: 1800€ Netto
Großenkneten, Nemecko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 kuchára/-ku do penziónu rodinného charakteru v mestečku Großenkneten v spolkovej krajine dolné Sasko na severe Nemecka. Reštaurácia Á la Cárte, sál pre bankety a recepcie má kapacitu cca. pre 300 hostí. Zmluva na 1 rok priamo s nemeckým zamestnávateľom, po vzájomnej spokojnosti možnosť pracovať na neurčitú dobu.
Nástup: čím skôr alebo dohodou
-pracovná doba 40 hod/týždeň, 5 dní v týždni
PO a UT Ruhetag
Plat: 1800€ Netto 
Ubytovanie je poskytované vedľa penziónu v byte za poplatok 400€ mesačne/osoba. Ak si chce vziať kuchár so sebou aj rodinu (650€ mesačne). Strava počas práce zadarmo.
Požiadavky na zamestnanca:
-požadované vzdelanie v odbore kuchár, prax, 
-príprava jedál pre ubytovaných hostí, udržiavanie čistoty na pracovisku 
Úroveň jazyka: Nemecký jazyk B1 - B2
Ďalšie požiadavky:
- protišmyková obuv, klasické oblečenie do kuchyne (rondon, protišmyková obuv)

Podľa aktuálnych opatrení v Rakúsku a Nemecku zamestnávateľ môže poskytnúť prácu len uchádzačovi o zamestnanie, ktorý je zaočkovaný alebo prekonal ochorenie Covid nie viac ako pred 180 dňami a vie to preukázať dokladom (COVID pasom).

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom s fotografiou) na e-mail: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. čísle: +421 910 211 020, +421 948 960 468

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1-B2
Typ pracovnej ponuky
Zimná sezóna
Pozícia Kuchár
Plat netto 1800€ Netto
Miesto výkonu práce Großenkneten, Nemecko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín