Pomocný kuchár, Allrounder, Pomocná sila v kuchyni-domovník v reštaurácii v Rakúsku

Letná sezóna
Kuchár
Netto: od 1400 €

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme Jungkoch-Pomocný kuchár na studenú kuchyňu,  Allroundkraft-upratovaciu-pomocnú silu v kuchyni a jednu osobu ako umývač riadov do hotela v Rakúsku v mestečku Mehrnbach.
Sezonna práca od marca-apríla so konca Oktobra, možná trvalá spolupráca po dohode. Páry sú vítané.
-Nástup Allroundkarft: 22.03.2021
                Jungkoch: 15.04.2021
               Umývač riadu: 15.04.2021
-pracovná doba 40 hod/týždeň, 5 dní v týždni, pondelok a utorok voľno
-plat pre Allrounder a umyývača 1400€ Netto
         pre pomocného kuchára od 1400€ Netto záleží od skúseností a praxe-dohodou
-ubatovanie je poskytované v jednolôžkových izbách pre páry v dvojlôžkových izbách v
 hoteli , strava a ubytovanie zdarma.

Požiadavky na zamestnanca:
- Jungkoch: príprava jedál studenej kuchyne( šaláty, predjedlá, dezerty)
-Allrounder: upratovanie reštaurácie, žehlenie reštauračnej bielizne(obrusy), výpomoc
 v kuchyni v kuchyni
- Umývač riadu: pomoc v kuchyni a umývanie riadu, občasné pomocné práce(ako
domovník-údržbár) práce.
- Nemecký jazyk na úrovni A2 alebo anglický jazyk, pre kuchára Nemecký jazyk na úrovni B1

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk, Anglický jazyk
Typ pracovnej ponuky
Pozícia Kuchár
Plat netto od 1400 €
Miesto výkonu práce

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Good Personnel

Testovacia ulica 159

Mesto

001 02