2 kuchári do reštaurácie v meste Lech v Rakúsku

Zimná sezóna
Kuchár
Netto: 1950 €
Lech, Rakúsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 2 kuchárov do reštaurácie v meste Lech v Rakúsku na sezónnu prácu do konca apríla. Reštaurácia má 45 miest na sedenie.
Zmluva priamo so zamestnávateľom.  
-Nástup: ihneď
-pracovná doba: 6 dní/48 hodín týždenne (smena maximálne do 20:00)
- v nedeľu vždy voľno                             
Plat: 
od 1950 € Netto/mesiac 
Ubytovanie a strava zadarmo v jednoposteľovej izbe vzdialenej 5 minút od hotela.
-Požiadavky na zamestnanca:
-príprava jedál, tímová spolupráca, predchádzajúce skúsenosti sú výhodou
Úroveň jazyka: Nemecký jazyk jazyk na úrovni B1-B2 (stredná až dobrá znalosť) 
Pracovné oblečenie zamestnávateľ  neposkytuje

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom alebo v anglickom jazyku (s Vašim súhlasom s fotografiou) na e-mail: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. číslach: +421 910 211 020, +421 948 960 468

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1-B2
Typ pracovnej ponuky
Zimná sezóna
Pozícia Kuchár
Plat netto 1950 €
Miesto výkonu práce Lech, Rakúsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín