2 Allrounderi - pomocná sila v servise a na upratovanie a 2 recepčné do hotelov v mestečku Cuxhaven v Nemecku

Na dobu neurčitú
Pomocná pracovná sila
Netto: 1500€ Netto
Cuxhaven, Nemecko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 2 Allrounderov - pomocnú silu v servise a na upratovanie a 2 recepčné do hotelov v mestečku Cuxhaven v Nemecku. Jeden hotel disponuje 22 izbami, reštauráciou pre 60 hostí a druhý hotel má kapacitu 17 izieb a reštauráciu pre 30 hostí. Jedná sa buď o sezónnu alebo celoročnú prácu. Zmluva priamo so zamestnávateľom. Páry sú vítané.
-Nástup: 15.4.2022
- pri sezónnej pracovnej zmluve od 15,4.2022 do 30.9.2022
- pri celoročnej pracovnej zmluve od 15.4.2022 s tým, že počas hlavnej sezóny sa pracuje viac hodín, ktorá v zime budú kompenzované voľnom. Zamestnanci si teda môžu počas zimy zobrať dovolenku a odcestovať domov a budú poberať mesačnú mzdu.
Plat: 
- podľa kolektívnej nemeckej zmluvy
Pracovná doba: 
5 - 6 dní/ 4- 8 hodín
Ubytovanie je 10 km od hotela v trojizbovom byte za poplatok 290 Eur/osobu pri obsadenosti 4 osobami. Zamestnávateľ poskytuje zamestnancom raňajky počas práce za poplatok 3,50 Eur/deň.
Požiadavky na zamestnanca:
- pomocné práce v reštaurácii pri raňajkovom bufete
- upratovanie izieb, spoločných priestorov a reštaurácie
Úroveň jazyka: 
- Nemecký jazyk na úrovni B1 - B2
Ďalšie požiadavky:                        
-tímová práca, komunikácia, flexibilita, ústretovosť
Ďalšie požiadavky: 
- oblečenie čiastočne zabezpečuje zamestnávateľ. Zamestnanec si musí sám zabezpečiť topánky a nohavice alebo sukňu
- zamestnanci môžu používať bazén v hoteli a dostanú voľné vstupy na všetky pláže na okolí

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom) s fotografiou na e-mailové adresy: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás neváhajte kontaktovať na tel. číslach: +421 910 211 020, +421 948 960 468 

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1-B2
Typ pracovnej ponuky
Na dobu neurčitú
Pozícia Pomocná pracovná sila
Plat netto 1500€ Netto
Miesto výkonu práce Cuxhaven, Nemecko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.