Pomocná sila do kuchyne do hotela s reštauráciou - Nemecko

Na dobu neurčitú
Pomocná sila v kuchyni
Brutto: 1650
Netto: 1400

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme pomocnú silu v kuchyni do trojhviezdičkového hotela s reštauráciou v pohorí Schwarzwald v 79837 St. Blasien-Menzenschwand v juhozápadnom Nemecku. 
-Nástup: od ihneď
-Pracovné miesto je celoročne, neskôr možnosť pracovať na TPP na dobu neurčitú.
- Ubytovanie a strava je poskytované na začiatku priamo v komplexe za poplatok stiahnutý z výplaty , neskoršie v byte blízko hotela za poplatok cca. 350 Eur/mesiac.
Platové podmienky: 
- od 1400€ Netto za mesiac, príplatky za víkendy a štátne sviatky, možnosť zvýšenia platu podľa skúseností a praxe 
-Pracovná doba je 5,5 dní v týždni, cca. 43 hodín, pružný pracovný čas s prestávkou.
-Dovolenka 30 dní počas roka, možnosť využívať wellness 
Úroveň jazyka: nemecký jazyk B1-B2
-Pracovná náplň:
pomoc v kuchyni pri príprave jedál, šalátov, dezertov, umývanie riadu
Požiadavky:
- predchádzajúca prax v kuchyni vítaná
- Potrebné mať bezpečné topánky, čierne nohavice a tričko

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1
Typ pracovnej ponuky
Na dobu neurčitú
Pozícia Pomocná sila v kuchyni
Plat brutto 1650
Plat netto 1400
Miesto výkonu práce

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.