2 čašníci/-čky s inkasom do 3* hotela s reštauráciou v meste Blaubeuren blízko mesta Ulm v Nemecku

Na dobu neurčitú
Čašník
Netto: 1400 € Netto/mesiac
Blaubeuren, Nemecko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 2 čašníkov/-čky s inkasom do 3* hotela s reštauráciou v meste Blaubeuren blízko mesta Ulm v spolkovej krajine Baden-Württemberg v Nemecku. Celoročná práca na TPP na dobu minimálne 1 rok, po vzájomnej spokojnosti na dobu neurčitú.  Zmluva priamo so zamestnávateľom.  
Nástup: od ihneď 
Plat: 1400 EUR Netto/mesiac + dobrý trinkgeld!!! (350 - 500 EUR/mesačne)
Pracovná doba: 5 dní v týždni/198 hodín mesačne
2 dni voľno v týždni
Možnosť čerpania dovolenky počas roka 25 dní. 
Hotel je otvorený celoročne, zatvorený je iba raz v roku od 23.12. do 07.01.
- ubytovanie vedľa hotela v byte pre zamestnancov s balkónom, so spoločnou kuchyňou a kúpeľňou za poplatok 230 EUR mesačne a strava za poplatok 100 EUR mesačne strhávaná z hrubej mesačnej mzdy 2500 EUR (1730 EUR čistej mzdy)
-Požiadavky na zamestnanca:
- obsluha hostí, servis a catering, prijímanie objednávok a zúčtovanie, roznášanie jedál a nápojov, príprava nápojov, Á la Cárte reštaurácia
Úroveň jazyka: Nemecký jazyk A2 (dohovoriť sa a porozumieť)
Ďalšie požiadavky: 
- skúsenosti a prax z gastronómie ako inkasujúca čašníčka, vítané vzdelanie v hotelierstve 
-Zamestnávateľ poskytuje košele/blúzky/gastrozástery, doniesť si čierne nohavice/sukňu, čierne topánky

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom s fotografiou) na e-mail: hr.pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. čísle: +421 910 211 020

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk A2 (dohovoriť sa a porozumieť)
Typ pracovnej ponuky
Na dobu neurčitú
Pozícia Čašník
Plat netto 1400 € Netto/mesiac
Doplnkový plat 350€ - 500€ mesačne prepitné
Miesto výkonu práce Blaubeuren, Nemecko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín