1 vyučený/-á kuchár/-ka do horskej reštaurácie v mestečku Lenk vo Švajčiarsku

Zimná sezóna
Kuchár
Brutto: 4195 CHF
Lenk, Švajčiarsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 vyučeného kuchára/-ku do horskej reštaurácie v mestečku Lenk vo Švajčiarsku. Reštaurácia má kapacitu 200 miest a terasu s kapacitou 240 miest. Jedná sa o zimnú sezónnu prácu od polovice decembra do 3. apríla. Zmluva priamo so zamestnávateľom. 
-Nástup: 17.12.
Požiadavka zamestnávateľa: OČKOVANÍ ALEBO PREKONANÍ pred nie viac ako 180 dňami!!!
Plat: 4195 CHF Brutto
- 13. plat 
Pracovná doba: 8:00 do 17:30 (počas vysokej sezóny 6 dní v týždni)
- nadčasy budú kompenzované voľnom alebo vyplácané na konci sezóny
Ubytovanie je poskytované priamo v horskej reštaurácii v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách za poplatok 345 CHF mesačne/osoba a strava 3x do dňa za sumu 21,50 CHF/deň strhávané z hrubej mesačnej mzdy.
Požiadavky na zamestnanca:
- kuchár/-ka - A la Carte reštaurácia
Úroveň jazyka: - Nemecký jazyk na úrovni B1 -B2 
Ďalšie požiadavky:                        
-predchádzajúce pracovné skúsenosti v gastronómii vítané, ukončené vzdelanie kuchár 
-tímová práca, komunikácia, organizačný talent a priateľskosť
Ďalšie požiadavky: 
 - vlastné kuchárske oblečenie, protišmyková kuchárska obuv
 

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku s fotografiou na e-mail hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel.č. +421 910 211 020, +421 948 960 468

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1-B2
Typ pracovnej ponuky
Zimná sezóna
Pozícia Kuchár
Plat brutto 4195 CHF
Miesto výkonu práce Lenk, Švajčiarsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín