1 čašník/-čka bez inkasa v meste Galtür  v Tirolsku v Rakúsku

Letná sezóna
Čašník
Netto: 1650 Eur
Galtür, Rakúsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 čašníka/-čku bez inkasa v meste Galtür  v Tirolsku v Rakúsku na letnú sezónnu prácu od 1.6.2022 do 10.10.2022. Zmluva priamo so zamestnávateľom.
Nástup: 1.6.2022 
Pracovná doba: 6 dní v týždni
Plat: 1650 Eur Netto + na konci sezóny preplatené nadčasy a dovolenka
Ubytovanie a strava zadarmo.
Pracovná náplň: servírovanie raňajok a večerí, čistenie stolov a prestieranie
Úroveň jazyka: 
Nemecký  jazyk na úrovni A1 - A2
- spoľahlivosť, presnosť, čistota a priateľskosť

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom) s fotografiou na e-maily: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. číslach: +421 910 211 020, +421 948 960 468

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk A1 - A2
Typ pracovnej ponuky
Letná sezóna
Pozícia Čašník
Plat netto 1650 Eur
Miesto výkonu práce Galtür, Rakúsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín