1 kuchár/-ka a 1 čašník/-čka do penziónu rodinného charakteru v mestečku Großenkneten v spolkovej krajine dolné Sasko v Nemecku.

Letná sezóna
Kuchár
Netto: 1850 Eur
Großenkneten, Nemecko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 kuchára/-ku a 1 čašníka/-čku do penziónu rodinného charakteru v mestečku Großenkneten v spolkovej krajine dolné Sasko v Nemecku. Reštaurácia Á la Cárte, sál pre bankety a recepcie má kapacitu cca. pre 250 hostí. Zmluva na 1 rok priamo s nemeckým zamestnávateľom, po 6 mesiacoch pracovná zmluva na dobu neurčitú. Páry sú akceptované, prípadne môžu prísť aj s dieťaťom.
Nástup: čím skôr
-pracovná doba 40 hod/týždeň, 5 dní v týždni
PO a UT voľno
Platové podmienky: 1850€ Netto 
Ubytovanie je poskytované vedľa penziónu v byte za poplatok 700€ mesačne. Strava počas práce zadarmo.
Požiadavky na zamestnanca:
-požadované vzdelanie v odbore, prax, 
Kuchár: príprava jedál pre ubytovaných hostí, udržiavanie čistoty na pracovisku 
Čašník/-ka: obsluhovanie a hostí, objednávanie jedál a príprava nápojov
Úroveň jazyka: Nemecký jazyk B1 - B2
Ďalšie požiadavky:
- zamestnávateľ pracovné oblečenie nezabezpečuje
- v penzióne pracuje personál z Nemecka a Poľska

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom) s fotografiou na e-maily: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com aelbo nás kontaktujte na tel. číslach: +421 910 211 020, +421 948 960 468

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1-B2
Typ pracovnej ponuky
Letná sezóna
Pozícia Kuchár
Plat netto 1850 Eur
Miesto výkonu práce Großenkneten, Nemecko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín