1 kuchár do horského hotela v kantóne Graubünden vo Švajčiarsku.

Zimná sezóna
Kuchár
Brutto: 4200 CHF
Curaglia, Medel, Švajčiarsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 kuchára do horského hotela s 10 izbami a s reštauráciou pre 80 hostí v kantóne Graubünden vo Švajčiarsku. Práca od 1. decembra a zmluva na dobu neurčitú.
Zamestnávateľ uprednostní zaočkovaných uchádzačov!!! 
Nástup: 1.12.
Mzda:
Plat: 4200 CHF/Brutto
Zamestnávateľ zabezpečí ubytovanie blízko hotela za poplatok 900 CHF, za stravu si účtujú poplatok 400 CHF 
-Pracovná doba 43,5 hod. týždeň 
Požiadavky na zamestnancov:
- vyučený v odbore, prax min. 6 mesiacov, udržiavanie čistoty na pracovisku, tímová spolupráca
Úroveň jazyka:
Nemecký jazyk B1 - B2
Ďalšie požiadavky: protišmyková obuv, klasické oblečenie do kuchyne

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku s fotografiou na e-mail hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel.č. +421 910 211 020, +421 948 960 468

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1-B2
Typ pracovnej ponuky
Zimná sezóna
Pozícia Kuchár
Plat brutto 4200 CHF
Miesto výkonu práce Curaglia, Medel, Švajčiarsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín