1 kuchár/-ka na pozíciu Chef de Partie do 4*hotela v meste Flirsch am Arlberg v Tirosku v Rakúsku

Zimná sezóna
Kuchár
Brutto: 2638 eur
Flirsch, Rakúsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 kuchára/-ku na pozíciu Chef de Partie do 4*hotela v meste Flirsch am Arlberg v Tirosku v Rakúsku. Hotel má kapacitu pre 60 hostí a reštauráciu s kapacitou pre 70 hostí.
Pracovná ponuka je aktuálna na zimnú sezónnu prácu od decembra, po vzájomnej spokojnosti môže zamestnanec pokračovať aj počas letnej sezóny, prípadne celoročne.
Nástup: 13.12.2021
Pracovná doba:
54 hod/6 dní v týždni na smeny. 
10:00 - 14:00, pauza a 17:00-22:00
Ubytovanie je poskytované v jednolôžkových izbách s WC, kúpelňou, TV a Wifi a strava zadarmo
Požiadavka zamestnávateľa:
- zamestnávateľ požaduje očkovaný personál
Platové podmienky:
2638 eur Brutto/1850 eur Netto
Požiadavky na zamestnancov:
- príprava jedál (polpenzia aj A la Carte), udržiavanie čistoty na pracovisku
Úroveň jazyka:
- nemecký jazyk úroveň A2 - B2
Pracovné oblečenie:
- zobrať so sebou kuchárske oblečenie

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku s fotografiou na e-mail hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel.č. +421 910 211 020, +421 948 960 468

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1-B2
Typ pracovnej ponuky
Zimná sezóna
Pozícia Kuchár
Plat brutto 2638 eur
Miesto výkonu práce Flirsch, Rakúsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín