2 čašníci/-čky (1 s inkasom a 1 bez inkasa), 2 recepčné (m/ž) a 4 chyžné (m/ž) do hotela v meste Berchtesgaden v juhovýchodnom Nemecku

Zimná sezóna
Chyžná
Brutto: 1924 - 2254€ Brutto
Netto: 1600 - 1800€ Netto
Berchtesgaden, Nemecko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 2 čašníkov/-čky (1 s inkasom a 1 bez inkasa), 2 recepčné (m/ž) a 4 chyžné (m/ž) do hotela v kúpeľnom meste Berchtesgaden v juhovýchodnom Nemecku v Bavorsku. Jedná sa o sezónnu prácu do 1. apríla 2022. Po vzájomnej spokojnosti možnosť pokračovania v letnej sezóne od 15.mája do 6.novembra 2022. Možnosť pracovať aj celoročne. Páry sú akceptované.
Hotel disponuje 11 izbami, s miestami na sedenie v reštaurácii, kaviarni a na letnej terase do 150 osôb.
Zamestnávateľ uprednostňuje očkovaných uchádzačov o zamestnanie, nezaočkovaní sa musia pravidelne testovať v mieste zamestnania v lekárňach
-Nástup: 20.12.
Plat:
čašník/-čka s inkasom a recepčná/-ý - 2254 Eur Brutto, 1800 Eur Netto (po strhnutí stravy a ubyt. cca. 1400 Eur Netto)
pomocný čašník/-čka (bez inkasa) a chyžná/-ý - 1924 Eur Brutto, 1600 Eur Netto (po strhnutí stravy a ubyt. cca. 1220 Eur Netto)
Pracovná doba: 5 dní týždenne/8 hodín denne
Čašníci a recepčné pracujú na smeny
Chyžná/-ý - jedna smena
Ubytovanie je poskytované v hoteli v jednolôžkových alebo v dvojlôžkových izbách pre páry so sprchou, WC, TV, WIFI za poplatok 142,20 Eur/osoba a strava (3 x denne) za poplatok 263 Eur/osoba strhávané mesačne z netto mzdy

Počas voľna možnosť využívať zadarmo wellness
Požiadavky na zamestnancov:
Čašníci - obsluha hotelových hostí pri podávaní raňajok a večerí, prijímanie a zúčtovanie objednávok, servis nápojov a jedál
Recepčná/-ý - check-in a check-out, prvotný kontakt s hosťami, administratívne práce, telefonická a mailová komunikácia, práca s pokladňou
Chyžná/-ý - upratovanie izieb, verejných a wellness priestorov, poschodí, výmena bielizne a uterákov, starostlivosť o kvety a hygienu
Úroveň jazyka:
Čašník/-čka s inkasom- Nemecký jazyk na úrovni B1-B2 (stredná až dobrá  znalosť)
Pomocný/-á čašník/-čka - Nemecký jazyk na úrovni A2 (dorozumieť sa)
Recepčná/-ý - Nemecký jazyk na úrovni B1-B2 (stredná až dobrá  znalosť) a anglický jazyk B1
Chyžná/-ý - Nemecký jazyk na úrovni  A2 (dorozumieť sa)
Ďalšie požiadavky:
-predchádzajúce pracovné skúsenosti v hotelierstve na požadovaných pozíciách požadované, ukončené vzdelanie hotelového zamerania výhodou, nie podmienkou
-tímová práca, komunikácia, organizačný talent a priateľskosť
-čašníci priniesť si čierne nohavice alebo sukňu, bielu blúzku/košeľu a čierne topánky, recepčná - čierno biela kombinácia (čierne sako, biela košeľa, čierne nohavice, a topánky), chyžná čierne nohavice, biele tričko a pohodlné topánky.

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom s fotografiou) na e-mail: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. čísle: +421 910 211 020, +421 948 960 468

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1-B2 (čašník/-čka), Nemecký jazyk B1-B2 a anglický jazyk B1 (recepčná), Nemecký jazyk A2 (chyžná)
Typ pracovnej ponuky
Pozícia Chyžná
Plat brutto 1924 - 2254€ Brutto
Plat netto 1600 - 1800€ Netto
Miesto výkonu práce Berchtesgaden, Nemecko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín