Čašník/-čka bez inkasa "Demi Chef de Rang" do ***** wellness hotela v meste Naturns pri Merane v Taliansku.

Zimná sezóna
Čašník
Netto: 2000€ Netto (vrátane 13. a 14. platu)
Naturns, Autonómna provincia Bolzano - Horná Adiža, Taliansko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme čašníka/-čku bez inkasa "Demi Chef de Rang" do päťhviezdičkového wellness hotela v meste Naturns pri Merane v Taliansku.  Hotel je otvorený 11 mesiacov v roku.
Nástup: koniec novembra-začiatok decembra
Mzda: 2000 EUR netto (vrátane 13. a 14.platu)
Ubytovanie je poskytované v jednolôžkových apartmánoch a strava GRÁTIS
Pevný pracovný čas podľa plánu, rovnaký každý týždeň, poobede pauza (Zimmerstunde), 5 1/2 dňa v týždni/ 9,5 hod. denne

Úroveň jazyka: Nemecký jazyk B1-B2
Prax minimálne 2-3 roky v gastronómii v servise

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom s fotografiou) na e-mail: hr.pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. čísle: +421 910 211 020

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1 - B2
Typ pracovnej ponuky
Zimná sezóna
Pozícia Čašník
Plat netto 2000€ Netto (vrátane 13. a 14. platu)
Miesto výkonu práce Naturns, Autonómna provincia Bolzano - Horná Adiža, Taliansko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín