Kuchár/-ka "Chef de Partie", Raňajkový/-á kuchár/-ka "Frühstückskoch/-in", 1 čašník/-čka "Commis de Rang" 1 chyžná a 1 recepčný/-á (Front Office) do ****hotela v meste Hinterglemm v Salzburskom regióne v Rakúsku

Zimná sezóna
Kuchár
Netto: 1570€ - 2100€ Netto
Hinterglemm, Rakúsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 vyučeného/-ú kuchára/-ku "Chef de Partie", 1 raňajkového/-ú kuchára/-ku "Frühstückskoch/-in", 1 čašníka/-čku "Commis de Rang", 1 chyžnú a 1 recepčnú (Front Office - ž/m) do **** hotela v meste Hinterglemm v Salzburskom regióne v Rakúsku na zimnú sezónnu prácu do polovice apríla 2022, po vzájomnej spokojnosti možnosť pracovať aj cez letnú sezónu. Páry sú vítané.
-Nástup: 25.11.
-pracovná doba 6 dní v týždni/48 hodín podľa dohody
-Plat: kuchár/-ka "Chef de Partie" - 1900€ - 2100€ Netto/mesiac
          raňajkový/-á kuchár/-ka - 1650€ - 1750€ Netto/mesiac
          čašník/-ka  "Commis de Rang" - 1600€ Netto/mesiac
          chyžná - 1570€ Netto/mesiac
          Front Office recepčný/-á - 1550€ - 1680€ Netto/mesiac
Platové ohodnotenie závisí od predchádzajúcich pracovných skúseností, jazykových znalostí, 13. a 14. plat
Ubytovanie a strava zadarmo v hotelovom komplexe so sprchou a WC, WIFI
-Požiadavky na zamestnanca:
"Chef de Partie" - ukončené vzdelanie v odbore kuchár, požadovaná predchádzajúca prax a skúsenosti, výroba a príprava čerstvých jedál, príprava denného 4-chodového menu, dodržiavanie hygienických noriem
Raňajkový/-á kuchár/-ka - prípravné práce pre raňajkový servis, bufetové stoly, realizácia objednávok (príprava miešaných, vyprážaných vajec, slaniny podľa prianí hosťa), kontrola a dopĺňanie bufetu, dodržiavanie hygienických noriem
čašník/-čka"Commis de Rang" - starostlivosť o pridelené bufety, práca s "Chef de Rang" na rajóne, servis pri stravovaní a nápojoch, prestieranie stolov, príprava nápojov, pomocné práce pri čistení pohárov, príborov, spolupráca s kuchyňou a recepciou
Chyžná - požadovaná predchádzajúca prax na pozícii chyžná, starostlivosť o čistotu na izbách, apartmánoch  a vo verejných priestoroch, dodržiavanie hygienických štandardov, spolupráca s oddelením front office a údržbárom na hoteli v prípade hlásení opráv
Front Office recepčný/-á - ukončené vzdelanie hotelového zamerania, minimálne 1 rok prax na pozícii recepčný, starostlivosť o pridelených hostí, check-in a check-out, vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie, administratíva, práca s finančnou hotovosťou a hotelovým systémom
Úroveň jazyka:
Chef de Partie a raňajkový kuchár - Nemecký jazyk na úrovni B1-B2
Commis de Rang - Nemecký jazyk jazyk na úrovni B1-B2 a anglický jazyk na úrovni A1-A2 výhodou
Chyžná - Nemecký alebo anglický jazyk na úrovni A2 (lepšie základy nemčiny alebo angličtiny)
Front Office recepčný/-á - Nemecký a anglický jazyk na úrovni B2 (dobrá znalosť)
-požadované predchádzajúce pracovné skúsenosti  v hotelierstve,
-tímová spolupráca, spoľahlivosť, presnosť, čistota a priateľskosť
Pracovné oblečenie poskytuje zamestnávateľ zadarmo, mať so sebou pohodlnú čiernu obuv

Jedná sa o nový štvorhviezdičkový nadštandardný rezort uprostred salzburského regiónu s apartmánmi, reštauráciou, seminárnou miestnosťou, s  nádherným wellness centrom so saunami, vyhrievaným vonkajším bazénom a relaxačným priestorom.

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlit životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom s fotografiou) na e-mail: hr.pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontatkujte na tel. čísle: +421 910 211 020

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1, Anglický jazyk B1
Typ pracovnej ponuky
Pozícia Kuchár
Plat netto 1570€ - 2100€ Netto
Doplnkový plat 13. a 14. plat
Miesto výkonu práce Hinterglemm, Rakúsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín