Chyžná do hotela v obci Wängle pri meste Reutte v Tirolsku v Rakúsku

Letná sezóna
Chyžná
Netto: 1500€
Wängle, Rakúsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 chyžnú do štvorhviezdičkového hotela s wellnessom, v obci Wängle pri meste Reutte v Tirolsku v Rakúsku. Pracovná ponuka je na sezónu do konca októbra. Zmluva priamo s hotelom.

-Nástup: čím skôr
-Pracuje sa 6 dní týždenne/48 hodín/týždeň. 
Ubytovanie a strava je zdarma. Ubytovanie je poskytované pre personál s vlastou izbou (so sprchou, WC, WIFI)

Platové podmienky:
 -od 1500€ Netto/mesiac, v závislosti od praxe a skúseností
-Náplň práce: 
- upratovanie izieb,  prezliekanie bielizne, upratovanie priestorov v interiéri, pranie, sušenie a skladanie uterákov, dodržiavanie hyg. predpisov

-Požiadavky na zamestnanca: 
-prax minimálne jednu sezónu v Rakúsku v hoteli
- je potrebné si priniesť čierne nohavice a čierne protišmykové topánky 
-tímová spolupráca, spoľahlivosť, flexibilita, čistota a chuť pracovať.
-Jazykové znalosti z nemeckého jazyka na úrovni minimálne A2 (dohovoriť sa a porozumieť)

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom s fotografiou) na e-mail: hr.pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. čísle: +421 910 211 020.

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk A2
Typ pracovnej ponuky
Letná sezóna
Pozícia Chyžná
Plat netto 1500€
Miesto výkonu práce Wängle, Rakúsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.