1 kuchár/-ka  a 1 upratovacia/pomocná sila v jednej osobe do penziónu blízko česko-poľských hraníc v meste Spreetal, časť Neustadt v Nemecku.

Na dobu neurčitú
Kuchár
Brutto: 1800€
Neustadt, Spreetal, Nemecko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 kuchára/-ku  a 1 Allroundera/-ku (upratovaciu/pomocnú silu v jednej osobe) do penziónu rodinného charakteru s reštauráciou,  blízko česko-poľských hraníc v meste Spreetal, časť Neustadt v Nemecku. Penzión s kapacitou 14 izieb, reštauráciou, letnou terasou a salónom pre oslavy poskytuje sedenie pre 200 osôb.
Jedná sa o celoročnú prácu na TPP najskôr na dobu určitú, neskôr po vzájomnej spokojnosti zvýšenie mzdy, zmluva so zamestnávateĺom na dobu neurčitú. 
-Nástup: čím skôr
Plat: od 12,00€/hod., 1680 - 1800€ Brutto mesačne
Príplatky za prácu cez sviatky, poukaz na tankovanie v hodnote 44€ mesačne         
Pracovná doba: 5, 6 dní v týždni/cca. 140, 148 hodín mesačne 
Ubytovanie zamestnávateľ neposkytuje, pomôže nájsť ubytovanie  pre zamestnancov za prijateľnú sumu, strava zadarmo počas pracovnej doby
Požiadavky na zamestnanca:
kuchár/-ka - príprava jedál A la Carte, na oslavy, zodpovednosť za čistotu a chod kuchyne
Allrounder/-ka - upratovanie izieb, pomoc v kuchyni, raňajkový servis a obsluha hostí, menšie práce na recepcii, pomocné práce pri umývaní riadov, čistení zeleniny, príprave dezertov 
-predchádzajúce pracovné skúsenosti v gastronómii požadované, ukončené vzdelanie v odbore kuchár 

Úroveň jazyka: kuchár/-ka - Nemecký jazyk B1 (stredná znalosť)  
Allrounder/-ka - Nemecký jazyk B1-B2 a anglický jazyk A2 výhodou   

Ďalšie požiadavky:
-tímová spolupráca, čistota, priateľskosť, spoľahlivosť
Je potrebné si priniesť: kuchár/-ka- bezpečnostné protišmykové topánky, kuchárska košeľa
Allrounder/-ka - čierne nohavice/sukňa, biela košeľa pre servis,  tričko tmavej alebo svetlej farby, čierne pohodlné topánky

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom s fotografiou) na e-mail: hr.pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. čísle: +421 910 211 020.

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1 a Anglický jazyk A2
Typ pracovnej ponuky
Na dobu neurčitú
Pozícia Kuchár
Plat brutto 1800€
Miesto výkonu práce Neustadt, Spreetal, Nemecko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín