1 pomocná sila do kuchyne/umývač a 1 čašník/-čka s inkasom do reštaurácie do mesta Katschberghöhe v časti Korutánsko v Rakúsku.

Letná sezóna
Čašník
Netto: 1700 €
Katschberghöhe, Rakúsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 pomocnú silu do kuchyne/umývača a 1 čašníka/-čku s inkasom do reštaurácie do mesta Katschberghöhe v časti Korutánsko v Rakúsku.
Reštaurácia disponuje 60 miestami na sedenie + terasou. 
Zmluva priamo so zamestnávateľom. Jedná sa o sezónnu prácu. Počas letnej sezóny od polovice júna do polovice septembra a počas zimnej sezóny od decembra do konca marca.
Nástup: 15.6.2022
Mzda: 1700 Eur/Netto/mesiac
- pracovný čas 6 dni v týždni/8 hodín denne
Ubytovanie pre zamestnancov priamo v objekte v jednolôžkovej izbe zadarmo.
Strava zadarmo.
Pracovná náplň: 
Pomocná sila do kuchyne/umývač: umývanie riadov, pomocné práce v kuchyni, udržiavanie čistoty na pracovisku
Čašník/-ka: objednávanie a obsluhovanie hostí
Jazykové znalosti: 
Znalosť nemeckého jazyka A2 alebo chorvátskeho jazyka
- zamestnávateľ požaduje očkovaný personál

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom) s fotografiou na e-maily: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. číslach: +421 910 211 020, +421 948 960 468

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk A2, B1 alebo Chorvátsky jazyk
Typ pracovnej ponuky
Letná sezóna
Pozícia Čašník
Plat netto 1700 €
Miesto výkonu práce Katschberghöhe, Rakúsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín