2 čašníci/-čky s inkasom, 1 barman/-ka, 1 umývač riadu, 2 čašníci/čky bez inkasa (Foodrunner) do reštaurácie s 24 h. hostelom v meste Winterberg v Nemecku

Zimná sezóna
Čašník
Brutto: 2200€ - 2500€ Brutto
Netto: 1500€ - 1700€ Netto
Winterberg, Nemecko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 2 čašníkov/-čky s inkasom, 1 barmana/-ku, 1 umývača riadu, 2 čašníkov/čky bez inkasa (Foodrunner) do reštaurácie s 24 h. hostelom v meste Winterberg, v blízkosti Dortmundu  v spolkovej krajine  Nordrhein-Westfalen v Nemecku. Jedná sa o zimnú sezónnu prácu. Zmluva priamo so zamestnávateľom. Moderná reštaurácia s kapacitou do 480 miest (z toho 200 miest na letnej terase) je zameraná na grilované špeciality, hamburgre, pizze

Zamestnávateľ uprednostňuje zaočkovaných uchádzačov. Nezaočkovaní sa musia pred príchodom do zamestnania pravidelne testovať pcr testami na vlastné náklady.
-Nástup: ihneď alebo dohodou
Plat: 1500€ - 1700€ Netto
Pracovná doba: 5 dní/40 hodín týždenne, pondelok, utorok Ruhetag, od stredy do piatku práca na zmeny (15:00 hod. do 24:00 hod.), sobota-nedeľa od 12:00 do 22:30 hod.),  každý 3 víkend voľno

Ubytovanie je poskytované v hosteli v izbách (posteľ, skriňa, umývadlo) so spoločnými sprchami a toaletami a strava 1 jedlo denne počas pracovnej doby zdarma
-Požiadavky na zamestnancov:
čašník s inkasom - obsluha hostí, servis a catering, prijímanie objednávok a zúčtovanie, roznášanie jedál a nápojov, príprava nápojov

čašník bez inkasa - obsluha hostí, roznášanie jedál a nápojov

barman/-ka - príprava miešaných drinkov a nápojov za barom

umývač - umývanie riadu v kuchyni a za barom

Úroveň jazyka: čašník/-čka s inkasom, barman/-ka: Nemecký jazyk na úrovni B1-B2
umývač riadu, čašník/-čka bez inkasa: Nemecký jazyk A1-A2 alebo anglický jazyk A1-A2
Ďalšie požiadavky:
-predchádzajúce pracovné skúsenosti v gastronómii požadované
-tímová práca, komunikácia, priateľskosť, spoľahlivosť
-priniesť si tmavú blúzku/košeľu/tričko, rifle a obuv čiernej farby

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlit životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom s fotografiou) na e-mail: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. čísle: +421 910 211 020, +421 948 960 468

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1 a Anglický jazyk A2
Typ pracovnej ponuky
Pozícia Čašník
Plat brutto 2200€ - 2500€ Brutto
Plat netto 1500€ - 1700€ Netto
Miesto výkonu práce Winterberg, Nemecko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín