Kuchár do reštaurácie vo Viedni v Rakúsku

Zimná sezóna
Kuchár
Netto: 2000€ Netto
Viedeň, Rakúsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme kuchára do reštaurácie vo Viedni v Rakúsku od začiatku októbra do začiatku decembra. Po vzájomnej spokojnosti možnosť trvalej spolupráce. Zmluva priamo so zamestnávateľom.
Reštaurácia so zameraním na tradičnú rakúsku kuchyňu, poskytuje firemné akcie, rodinné oslavy so sedením pre cca. 70 osôb
- Nástup: 01.10. 
Pracovné požiadavky: 
- bohaté pracovné skúsenosti / znalosť rakúskej kuchyne
-požadovaná predchádzajúca prax v gastronómii v zahraničí na pozícii kuchár
- plat: 2000€ Netto
- pracovný čas 50 hodín týždenne
- pondelok-piatok: cca. od 10.00 do 22.00 h., v sobotu od 16.00 do 22.00 h. a v nedeľu od 11.30 do 15.00 h.
- sobota a nedeľa - extra zaplatené po dohode so zamestnávateľom
Ubytovanie a strava grátis. K dispozícii je byt -elektrina sa platí extra cca.40 €/ mesačne, byt je vzdialený od reštaurácie 20 min. vlakom a 5 minút od stanice k bytu (viac informácií ohľadom ubytovania upresní zamestnávateľ)
Jazykové znalosti:  komunikatívna znalosť nemeckého jazyka B1-B2

Špeciálne požiadavky

Ak Vás ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom s fotografiou) na e-mail: hr.pracujauzivaj@gmail.com alebo nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: +421 910 211 020.

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1-B2
Typ pracovnej ponuky
Zimná sezóna
Pozícia Kuchár
Plat netto 2000€ Netto
Miesto výkonu práce Viedeň, Rakúsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín