1 Allrounderin - pomocná sila v servise a v kuchyni do Gasthausu v mestečku Waidring v Tirolsku v Rakúsku

Zimná sezóna
Pomocná sila v kuchyni
Netto: od 1550 - 1700 EUR
Waidring, Rakúsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 Allrounderin - pomocná sila v servise a v kuchyni do Gasthausu v mestečku Waidring v Tirolsku v Rakúsku. Hostinec je v zime rozdelený na reštauráciu (asi 100 miest) a terasu so službami (asi 50 miest), ako aj samoobslužnú reštauráciu (asi 120 miest) s terasou (asi 100 miest). V samoobslužnej oblasti sú okrem iného k dispozícii klasické hutné jedlá, rýchle jedlá, občerstvenie a meniace sa denné špeciality. 
Sezónna práca od ihneď do 3. apríla. Po vzájomnej spokojnosti možnosť pokračovať aj v lete.
-Nástup: ihneď
-pracovná doba: 6 dní v týždni
Pracovná doba od 08:00 do 18:00 hod.
Platové podmienky: 
- od 1550 eur Netto/mesiac
- strava zadarmo a ubytovanie priamo v Gasthause pre jednotlivca v jednolôžkovej izbe zadarmo
Požiadavky na zamestnancov:
Allrounderin: pomoc pri roznášaní jedál a nápojov, pomocné práce za barom a v kuchyni, čistota na pracovisku
Úroveň jazyka: 
- nemecký jazyk alebo anglický jazyk A2 (dohovoriť sa a porozumieť) 
- zamestnávateľ vyžaduje personál s praxou
Ďalšie požiadavky:
- zamestnanci si pracovné oblečenie a obuv zabezpečujú sami

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom s fotografiou) na e-maily: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. číslach: +421 910 211 020, +421 948 960 468 

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk A2
Typ pracovnej ponuky
Zimná sezóna
Pozícia Pomocná sila v kuchyni
Plat netto od 1550 - 1700 EUR
Miesto výkonu práce Waidring, Rakúsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.